Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltetek már...

Aliexpressről rendeltetek már ruhákat, sminket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindig megérkeztek? Jó minőségűek voltak?
2016. aug. 15. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendeltem már ruhákat, kínai minőség, azaz vékony, gyenge anyagok a jellemzők. Más gond nincs vele.
2016. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindent éri meg rendelni, de van, amit igen. Az olcsóbb cuccok nem nagy minőségűek, de jók, pl. koreai sminktermékek, bizsuk, telefontokok, kisebb elektronikai cikkek, apróbb mütyürök vásárlása teljesen megéri, mert legtöbbször olcsóbb, mint itthon. Táskát, ruhát meg ilyeneket is lehet jókat kifogni, csak a feedback résznél nem árt, ha megnézed, hogy másik hogyan véleményezték az adott cikket, illetve ha raktak fel képet róla, akkor azt is meg tudod nézni, hogy a valóságban milyen a cucc. Én sokat rendeltem már róla, és abszolút jó, 99%-ban megérkeznek, ha nem, akkor pedig visszakérheted a pénzed.
2016. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!