Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnél úgy kinézni mint...

Szeretnél úgy kinézni mint egy modell?

Figyelt kérdés

Nem az anorexiás típusokra gondolok,mert az nagyon csúnya.

Hanem olyan 175-180cm magas,hosszú formás combú,lapos hasú,kerek fenekű,kicsi de kerek mellű lányokra.Szóval amilyen lányok szoktak lenni a topmodell leszekben.

Nekem minden vágyam,hogy így nézzek ki,csak az a baj,hogy én mindenben az ellenkezője vagyok ezeknek a lányoknak=(


2010. ápr. 19. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kb minden lány szeretne így kinézni, én is:)

Én msotanában eléggé meghíztam :S sok édesség stb...sztem te is kezdj el futni, biztos vagyok benne h ez a leghatásosabb!Meg ha belegondolsz h boldogságot is ad:)

2010. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
néha nem lenne rossz.elbírnám viselni. de ha a másik oldalról nézem a számítógép csodákra képes meg koplalni sem tudnék,meg semelyiknek nincs normális kapcsolatuk sem életük.szóval nem baj,hogy nem vagyok olyan csúcs szuper de lenne mit javítani nem is keveset.
2010. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem. nem akarok olyan magas lenni, elég nekem a 164 cm is, így is majdnem én vagyok a legmagasabb az osztályban. de egyébként ilyen alkatú vagyok, csak a magasság nem stimmel

13/L

2010. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem feltétlen kell őket beskatulyázni, h biztos szerencsétlenek párkapcsolatban meg ilyenek, csak mert van egy adottsága -.-(előzőnek) na mindegy...első vtam:)
2010. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen vagyok. :)
2010. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én nem skatulyáztam be őket csak rengeteg dologgal jár ez én arra gondoltam és valamit valamiért amúgy a tv ben mást nem is hallani.
2010. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan aki koplal meg ilyenek, de a kérdező sztem nem ilyenekre gondolt, hanem pl aki bármennyit eszik sem hízik és jó alakja van..
2010. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magas tényleg nem akarok lenni énse... Viszont vékony az nagyon!!!! :'(

17L

2010. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy szeretnék 180cm lenni akkor magassarkúval 195cm lennék.Pont jó,hogy 168cm vagyok,mert így magassarkúval 183cm.A hasam lapos a popsim kerek,de edzhetnék rá többet,a lábaim pont jó hosszúságúak.A mellem pedig közepes méret és kerek(szilikon).Pont illik hozzám.

[link]

2010. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 175cm szeretnék lenni, de szerintem, legalábbis remélem, hogy ilyen alkatom lesz, de még nagyon növésben avgyok, úgyhogy kitudja.
2010. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!