Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy-hogy bírja a haja és nem...

Hogy-hogy bírja a haja és nem megy tönkre?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm feketére festi a haját (ami ugyebár az egyik legkárosabb).

Napi szinten vasalja szögegyenesre! Soha egy hullám a hajába. Szerintem napi többször is vasalja.

Mégis hosszú,fényes haja van.

Másnak ennyi károsító tényezőtől már rég tönkre ment volna.



2016. aug. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy h vastagszalu haja van. Nekem is vannak ilyen ismerőseim.
2016. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a festéktől is fényes. Azt vettem észre hogy akinek festett fekete a haja, tipikusan úgy néz ki, mint a reklámokban.

Egyébként ha megfelelően van ápolva és egészségesen eszik akkor simán lehet neki ilyen.

2016. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tönkremegy neki is ne aggódj, csak legfeljebb később fog jobban látszani majd. A fekete festék meg a szervezetre káros, nem a hajra. Azt is csak évek után veszi majd észre.

Mondjuk a vasalás nem feltétlenül extra káros, mert ha kis fokon használja jó minőségű hővédővel akkor minimális a károsodás.

2016. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy kinek milyen vastag a hajszála sajnos nem sokat számít.

Nekem is vastagszálú hajam volt. Befestettem sötétbarnára és úgy tönkre vágta a hajam mint a fene.

Ráadásul a hajam életembe csak egyszer volt kivasalva.

Persze tudom, hogy sokat számít a táplálkozás stb. de akkor is...


Az ő szavaival élve: :Bàrmire képes vagyok csak be ne göndörödjön".

Egyszer már mondtam neki, hogy hagyja abba a vasalást vagy a festéket mert a kettő együtt extra káros. De nem érdekli. Jól van,mondom. Majd rájössz,vagy nem.

Mindenki tanul majd a saját hibájából.

2016. aug. 16. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
De mondjuk a te hajad minősége lehet hogy szar, genetika is, az övé meg jo minőségű
2016. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hajam minőségével semmi gond nem volt egészen a festésig.

Erős, dús,egészséges, fényes volt.

Na mindegy, ezt már hiába szajkózom.

2016. aug. 16. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ismerősöd nem fog rád hallgatni.

Szerintem a haj regenerálódási képességétől függ.

Nekem vékony szálú hajam van és 7.osztálytól vasaltam kb 3-4évig napi rendszerességgel.Utána meg göndörítettem.És nem igazán látszott a hajam állapotán.Mindenki kérdezte,hogy mit csinálok vele,hogy így néz ki.Pedig egyedül sampont használok.Semmi balzsam vagy egyéb.

Emellett tényleg a haj típustól is függ.Van,akinek eleve szálasabb a haja,gyorsabban látszik meg rajta akkor is ha erősebb volt.A festék típusától és a fodrásztól.Étel és víz fogyasztás is közre játszik.Na meg az idő múlása.Életünk során többször változik a hajunk minősége is.

2016. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Mit oktatod ki, ne irigykedj, mert neked ócska minőségű hajad van, nagyon gáz vagy! Én ki röhögtelek volna a helyében.
2016. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Mit oktatod ki, ne irigykedj, mert neked ócska minőségű hajad van, nagyon gáz vagy! Én ki röhögtelek volna a helyében."


Igen irigy vagyok a hajára jó értelemben.

Semmiféle rossz szándék nélkül tanácsoltam neki. Érted?? Tanácsoltam! Nem oktattam!

Sajnálom ha egyes emberkék állandóan a rosszat feltételezik a másikról. Mindenki magából indul ki ugyebár.


Mellesleg tanuld meg az igekötők helyes használatát utána offolgass!

Nagyon hasznos volt a válaszod. Köszi.

2016. aug. 17. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!