Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy ki akarom szedetni a szenöldököm?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok pár hónap és 13 leszek.és nem hajszálvékonyra akarom hanem csak a lenövést akarnám kiszedetni de nem merek szolni anyának.Meg lenne még egy kérdésem mert nem akarok még 2 órát várni.A kezemet szeretném leborotválni mert idegesít hogy szőrös és sötét színű mert ugye a hajam is sötét barna és nem tudom hogy ezt hogyan mindjam meg anyának mert félek hogy rosszul reagálna rá.Ezeket hogy mondjam meg neki?

2016. aug. 16. 23:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Telefonról vagyok
2016. aug. 16. 23:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kézre: Szőrtelenítő krém, nem gyanta, mert fájdalmas és nem borotva, mert az durva.

Szemöldök: "Anya, zavar a szemöldököm, hogy túl erőteljes néhány helyen, szeretném kiszedetni, mert lánynak ez nem túl szép. Mit gondolsz?"


Nagyjából ennyi. Idővel úgy is elkezded ezeket, mert jön a serdülőkor, "jönnek" a szőrök.

2016. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!☺☺👍
2016. aug. 16. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:

semmikepp NE hasznalj szortelenito kremet kremet.

Gyantaztasd, en is azt teszem. Jo oke, faj meg ize, de sokkal tovabb tart es mitobb gyengiti a szorszalakat, szoval vekonyabb is lesz es nem fog annyira latszani. (A kremnek kb ugyanaz a hatasa mint a borotvanak)

Szerintem, ha annyira nem akarsz szort a karodon, ki lehet birni egy a max 10 perc "szenvedest". Ez van, ebbe kerul.

2016. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4. csak a gyantázáshoz mindig kb 2-4 hetet kell várni, hogy ujra mehessen


amugy csak simán kérd meg, hogy vigyen el kozmetikushoz, aki normálisan kiszedi a szemöldöködet :)

2016. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hogy mondjam meg anyának hogy ki akarom szedetni a szenöldököm?"


Mar miért kéne engedélyt kérni anyukádtól arra, hogy kiszedd a szemöldököd? Nem nagy cucc. Ez magánügy, ebbe nem kellene beleszólni. Mi van abból ha egy kicsit rendezettebbe akarod tenni a szemöldököd? Semmi. Szóljon bele abba, ha pl férfiakkal akarsz aludni. De ebbe nincs beleszólása.

2016. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szőrteleníts. Ha epilátorral nem mersz még, akkor vegyetek egy elektromos női borotvát és egyből megszabadulsz a szőrtől. Aztán majd ha nagyobb leszel fogod merni tövestől is.
2016. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!