Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem nagyon egyenes a szemöld...

Nekem nagyon egyenes a szemöldök formám, azt kilehet úgy szedetni hogy ívelt formája legyen?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon egyenesen nő, olyan mintha oda lenne húzva egy egyenes csík. És hosszúak is a szálak.

2016. aug. 14. 01:12
 1/5 anonim válasza:
16%
persze, jó kozmetikus 1x megcsinálja, utána már te tudod magadnak otthon igazítani
2016. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ pl mennyire vastag alapjáraton a szemöldököd. Ha vastag megoldható ha nem akkor maradnak a szemöldökceruzák, tusok amikkel olyanra korrigálod amilyenre csak szeretnéd.
2016. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy pontosan milyen eredetileg. Ha tényleg full egyenes, akkor azt egy kozmetikus sem biztos, hogy megtudja csinálni ívesre, legalábbis úgy, hogy szép legyen és ne legyen túl természetellenes, erőltetett. Ha vastagabb, dúsabb, akkor abból könnyebb gazdálkodni. Kérdezd meg egy kozmetikustól, hogy ő mit mond, milyen formára lehetne kiszedni. Ha pedig nagyon nincs más mód, akkor sminkkel vagy tetoválással lehet korrigálni, de van olyan, akinek az egyenes szemöldök is jól áll, akkor szerintem nincs rá szükség.
2016. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló volt a szemöldököm,nem teljesen "csík",de nem volt szép,íves,és kevés is,meg szőke is,szóval a lehető legrosszabb. Elmentem kozmetikushoz,és mikor belenéztem a tükörbe,konkrétan leesett az állam. Ne gyönyörű,íves szemöldököt képelj el,de abszolút meg voltam elégedve,nem gondoltam,hogy ilyen jól fog sikerülni.
2016. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért olyan igazi íveset nem lehet, maximum, ha Brezsnyev a kiindulási állapot. De az is nagyon nevetségesen fog kinézni.

Nem érdemes a valódi ívtől nagyon eltérni, mert egyszerűen nem fog passzolni a csontozathoz, arcfelépítéshez. Többek között emiatt nem ajánlom a rajzolgatós változatot se.

De azért kis mértékben lehet rajta változtatni persze, menj el egy ügyes kozmetikushoz. Sokat számít az is. :)

2016. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!