Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan szereztetek/szereztek...

Honnan szereztetek/szereztek szalagavatós keringőre fehér cipőt? 7cm-est keresek mert azt mondták a szalonba, hogy annyi legyen és szeretném, hogy csatos legyen. Szegeden vagyok most lent és itt szeretnék venni, de még Pesten is megfelel.

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg még annyi,hogy elől is fedett legyen nem akarom,hogy olyan legyen mint egy szandál.
2016. aug. 17. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintm járd végig a boltokat. Szalagavatós cipő külön nincs, csak esküvői, de azok kb. 30 000 Ft/kölcsönzés, mert zselés a talpbetét.

De bocsi, a szalonan miért mondták, hogy 7 centis legyen a sarka? Megértem, hogyha alacsony vagy, akkor szeretnél magas lenni, de abban járni is kell tudni.. A szalonosok pedig ruhát adjanak, ne cipőt.. Az én cipőm egyszerű fehér (elegánsabb) szandál lesz, de sokan a balerinacipőt választják

2016. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nincs bajom a magassarkú cipökkel igazából nagyobbat akartam csak a szalonba mondták hogy 7cm legyen mert ha magasabb akkor rövid lesz a ruha de ha meg kisebb akkor meg hosszú lesz. De ugyis lesz ruhaigazitás de lehet csak azért mondják hogy ne kelljen annyit igazitani....
2016. aug. 19. 11:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a bajom hogy bemegyek egy árkádba és egyik boltba se találok nagyon fehéret ha találok fehér cipöt az vagy tul magas a sarka vagy nincs is rajta csatt. Meg vannak olyan cipöboltok nem az árkádba hanem igy külön mondhatni mint egy kisbolt de ott is 20.000 forint egy cipő. Szoval nézegettek ilyen kinaikat egyet találtam ami jó lett volna de nem volt a méretemre. Vagyis 35s szoritott vagyis kicsi a 37es nagy volt a 36os meg mintha olyan lett volna mint a 37es szoval tárgytalan volt. Lassan már cipő undorom van annyi cipöt látok.
2016. aug. 19. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Tamarist próbáltad? Tudom, drága.. de ha nincs máshol...
2016. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Árkádban van még a NANA? Azt hiszem ez a neve.. ott is lyern bálozós ruhákat lehet venni. Cipőt néztél ott, hogy van-e?

Van még nézd meg a plázát, mert hiába ugyanazok a boltok, néha más a választék


De a lényeg az, hogy olyan cipőt válassz, ami kényelmes és nem félsz, hogy orra buksz. Ha eddig is hordtál magassarkút, akkor oké, de ha soha, akkor most kell elkezdened gyakorolni :-)

2016. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen néztem a Tamarisba. De ott se találtam. Ott is csak tüsarkok vannak meg bebujjos és ennyi. Valahol azt mondják hogy hamarabb kellett volna vennem. Máshol meg majd csak most fognak jönni szoval nem is értem.
2016. aug. 20. 23:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Öm nem tudom, hogy van e ez a nana. De azt tudom hogy bementem minden emeletett bejártam. Mindegyik cipőboltba bementem körül néztem de nem találtam. Még a plázába elmegyek. De lassan már tényleg nem tudom mit csináljak.
2016. aug. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!