Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bekenem minden este a...

Ha bekenem minden este a szempillam ricinus olajjal noni fog ugye? :Dd

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam hogy pár cseppet megmelegítettem mikróban, majd fülpiszkálóval felvittem a szempilláimra.

Igen nőni fog tőle :)

2016. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem, egy olajnak sincs génmódosító szőrnövesztő hatása... a szemed viszont begyulladhat ha belemegy az olaj.
2016. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha teljesen levágod tövig, akkor az újra kinövő szempilla szálak sokkal erősebbek lesznek.
2016. aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jól tudod.

Csak arra vigyázz, nehogy beleülj valahogy a ricinusba, mert akkor a feneked fog nőni.

2016. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dr.tudor válaszol válasza:
0%
Szerintem idd meg és fosol, akkor kiszáradsz úgy mint a hullák a koporsóban, és az köztudott hogy halálunk után még nő a hajunk meg minden....
2016. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem eleg ertelmes kerdest irtam ki nem tudom mert kell gunyos megjegyzeseket tenni !:)))) en legalabbis ugy tudom hogy a hajnal is felgyorsitja a novest akkor annal mert ne ? Azert irtam ki a kerdes hatha valaki probalta mar es be jott e vagy nem nem muszáj ide irni 😙
2016. aug. 21. 17:33
 7/8 anonim válasza:

Nem, csak dúsabbnak tűnik.

A haj esetében sincs növesztő hatása, csak ápoló.

2016. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Édesem, ha ez igaz lenne haj esetén, nem lenne gond a kopaszodás.

Nem ártana, ha az eszedet is használnád. Kenegesd vele az agyad helyét, hátha az agyad is megnő tőle.

2016. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!