Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj mit kell tudni róla?

Ricinus olaj mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Hajnövesztésre szeretném alkalmazni! Ha beolajozom este a hajam aludhatok úgy, vagy csak bizonyos ideig lehet a hajon hagyni? Mielőtt beolajozom mossam meg a hajam?(mert egy ismerősöm azt mondta tiszta hajra kell kenni csak)

2014. nov. 25. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell tudni róla, hogy még mindig nincs szőr- illetve hajnövesztő hatása. A haj csak zsíros lesz tőle és csomókban fog hullani. A hajnövekedés a genetikán múlik.
2014. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajnövesztésre alkalmatlan, ez csak egy tévhit ami a neten kering egy ideje. Mióta valami buta modell a videóiban a haját ezzel kente... na mindegy. A lényeg hogy a hajnövekedés genetikailag meghatározott dolog, ezen nem lehet gyorsítani.

Az olajak hajvégekre lehetnek jók, puhítják, így kevésbé törik. Ehhez kb 20 percig kell a hajvégeidre kenni, aztán kimosni.

2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Van akinek bevált és van akinek nem . Próbáld ki , teszteld le mert lehet te is azok közé fogsz tartozni akiknek "csodát"művel a hajukkal :)

Sok sikert!

Jelenleg én is használom írj privit ha segíthetek


1.Én is egész éjszaka benne alszok mindig és reggel mosom le.

2.én hajmosás előtti napom teszem rá tehát zsíros hajra(én mindenhol ezt olvastam hogy mások is így rakják a hajukra nem tiszta hajra zsírosra)


További segítségért írj rám :)

Jó hajnövesztést:)

2014. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül elkezdted használni?:)
2014. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!