Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmösök miért reszelik...

A műkörmösök miért reszelik szét az ember körmét?

Figyelt kérdés

imádom a gél lakkot. azonban nem találtam olyan körmöst,aki képes megcsinálni a gél lakkot anélkül,hogy a körmöm felszínét ne vékonyítsa el nagyon.

mindenhol neki estek a csiszológéppel vagy a durva reszelővel és percekig reszelték.néhány ilyen akció után hajlott a körmöm és fizikailag fájdalmat okozott,hogy ennyire vékony.

ezért nem mentem többet körmöshöz,hanem lenövesztettem a vékony részt. fél évbe telt,mire lenőtt.

ekkor megvettem minden eszközt a gél lakk elkészítéséhez otthon.

és rengeteg leírást és videót néztem meg hogyan kell megcsinálni. több helyen tanácsolták,hogy csak icipicit bolyhozzuk fel a körömlemezt,annyira,hogy ne legyen fényes rész,hanem mattuljon be. de sok helyen figyelmeztettek,hogy nagyon óvatosan és hogy ne reszeljük agyon.

és elkészítettem itthon is a gél lakkot többször is. érdekes mód működik úgy is,ahogy írták,hogy picit felbolyhozom bufferel,de nem reszelem agyon..

ugyanolyan tartós lesz így is.!! és amikor leszedem a gél lakkot,semmi baja a körmömnek,nem vékonyodott el,ugyanolyan erős!

úgyhogy nem értem a körmösök miért teszik tönkre az ember körmeit,hogyha lehetne másképp is..

ti mit tapasztatltatok? én több körmösnél voltam és mindig agyonreszelték


2016. aug. 25. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
és vicces,hogy pont a körmösök okoskodnak,hogy ne csináljuk otthon,mert tönkre tesszük a körmeinket..közben pont ők teszik tönkre. tisztelet a kivétellel,ha van
2016. aug. 25. 10:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem reszelte szét a körmömet a körmös BÁR volt 1 csaj háznál csinálta meg nekem hát eléggé szétreszelte begyulladt és elgyengült a körmöm..már azóta szalonba járok és soha nem reszelte szét a körmöm 2-3hetente járok és tartós is nem pattog fel stb :) olyan erős a körmöm és nagy hogy elég simán a gél lakk ha akarnám se tudnám letörni a körmömet
2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogyha lepattan menjél újra csináltatni!

A fogorvos szerinted mért fúrja szanaszét a fogad, ha van rajta egy pici folt?

Röntgenen is megnézhetné menniyre előrehaladotta szuvasodás.

De nem.

Sznaszét fúrja, hogy minél több tömőanyagot számolhasson, meg utána már csak gyökérkezelni lehessen, vagy koronát ráhuzatni, és még számtalan bizniszre képesek lehetőséget teremteni maguknak.

Én betiltanám a fogászati fúrók használatát!

Oldják meg más technológiával!

Nanotechnológiás eszközök léteznek 2016-ot írunk könyörgöm!

2016. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokan nem értenek a saját szakmájukhoz, és azt hiszik, attól jobban tapad az anyag. Pedig nem szabad erővel reszelni, tökéletesen tapad az anyag egy finoman mattított felületre is.

Másrészt sokan azzal próbálnak spórolni, hogy megveszik a legdurvább reszelőt, és hetekig használják, ahelyett, hogy vennének megfelelő szemcsézetűt, külön a mattításhoz és a formára reszeléshez. Én egy reszelőt 2-3 nap után cserélek, hiszen kopott reszelővel erőből kellene reszelni, amitől vékonyodik a körömlemez.

2016. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!