Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan változtassa...

Szerintetek hogyan változtassam meg a külsőmet? (kép) 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék új hajszínt, sminkelni, és vmilyen új stílus sem ártana a mostani semmilyen helyett.

Sajnos nem vagyok biztos a színtípusomban(egyébként lágy-nyárnak tippelem), úgyhogy azt sem tudom alapul venni, ami ahhoz lenne köthető.

Öltözködés terén sok mindent szeretek, de sajnos többféle ruhatárra is szükségem lenne...

Kellene egy mindennapi, amiben jól érzem magamat, ami vad, és jól néz ki, na meg vállalható is, nem utolsó sorban. Illetve egy csinosabb, éjszaka is hordható összeállításokat tartalmazó rész is kellene a ruhatáramba.

Nekem ez tetszik igazából: [link]

De néha szeretnék ilyen lenni: [link]

Ez az a hajszín ami most lenyűgözött:

[link]

És ez vagyok én :): [link]


Mit javasoltok?



2016. aug. 26. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sminkelni elkezdhetsz de azt amit az az instás lány csinált az nem hiszem,hogy Fog menni.Amúgy a rock zenét szereted?Mert ne legyél Olyan lány Aki megveszi a bandás pólót mert Hogy menő de egy zenét sem ismer tőlük.A kevesebb néha több.Ha elkezdesz használni egy mindennapi sminket az is sokat változtat a hajad meg olyanra fested amilyenre csak akarod a lényeg hogy passzoljon hozzád és jól érezd magad vele.Remélem érted mit akartam írni és tudtam segíteni.
2016. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint a lánynak vannak videói is, kipróbáltam, és nem olyan nehéz, csak nekem már sok az a "vakolat" :D

Valahogy nem viseli jól a bőröm.


és igen, nagyon szeretem a rockot, de a metált is kedvelem. Főleg a régebbi együttesekért vagyok egyébként oda, mint a guns n roses, acdc, de a mai előadók közül a pretty little reckless és a porcelain black a kedvenceim :)


és az, hogy ki miért vesz fel egy pólót... szíve joga szerintem, de valóban nem jön ki jól, ha egy számukat se ismered/nem kedveled őket :D


köszönöm a tanácsokat!!!

2016. aug. 26. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél meg egy kezdő sminkcuccot, drogériás áron:

BB krém téli és nyári színben, az Astor termékek

egy pórus eltüntető primer (pl. Avon Magicx)

egy Catrice camouflage vízálló folyékony korrektor

egy átlátszó Essence púder

egy szemöldök készlet (por!! ne ceruzát)

egy jó szempilla bázis (pl. Catrice) és egy szép szempillaspirál (mostanában a Bourjois cuccokkal nagyon meg vagyok elégedve)

egy jó nude paletta, matt és csillogó színekkel is

ecsetek


Ezen kívül pedig szerintem ruházz be basic ruhadarabokra, egy naggggyon jó farmer, amiben istennőnek érzed magadat és jó szabású, sima pólók.

Aztán pulóverek, egy jó kabát, stabul cipő.

Utána bővíthetsz zenekaros cuccokal, stb.

Merj azért elrugaszkodni a nadrágoktól, keress jópofa mintás dolgokat, stb.

A lényeg hogy jól érezd magad közben:)

2016. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek! Nagyon sokat segítettetek :-)
2016. aug. 27. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
sorstárs :)<3
2016. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok szerintem amit te keresel az a grunge style :) vagy valami hasonló
2016. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!