Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nektek bejön,...

Fiúk/férfiak! Nektek bejön, ha egy lánynak frufruja van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha a lány frufruval is, és anélkül is jól néz ki, Melyiket választanátok inkább?

Kérlek írjátok a korotokat is!



2016. aug. 27. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet dogos, csinos, viszont nem mindenkinek all jol. Tudni kell viselni na meg persze meg fontosabb, hogy apolt legyen.
2016. aug. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naaaagyon befolyásolja az emberek véleményét, hogy milyen arcról is van szó s milyen fajta fufru.

Erről változó a véleményem hiszen az arc s a haj is sokat változtat egy adott emberen.

Ez miatt nincs értelme a kérdésnek.

2016. aug. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleg sok fiu baratom van (tenyleg szo szerint barat), es nekik azwrt tetszenek a frufrus lanyok elmondasuk szerint, mert van valami ilyen hogyis hivjak, hogy a frufrus lanyok szopnak a legjobban. (Bocsanat a kifejezesert) ettol fuggetlenul, nekem mint lanynak, tetszik a frufru, ha illik hozza az arca valakinek:)
2016. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából azért is érdekelt, mert nekem is frufrum van, és gondolkodtam azon már hogy növeszteni fogom. Bár sokan mondták már hogy jól áll, sőt valakik miattam vágattak maguknak is, hátha nekik is jól áll :D

Amúgy oldalfrufrura vonatkozott a kérdés, és Továbbra is várom a válaszokat!

2016. aug. 28. 00:14
 5/5 anonim válasza:
67%
én több lányt is ismerek akinek frufruja van és nekik nagyon is jól áll. Szerintem nagyon is vonzó és dögös ha valakinek van olyanja. Az oldalfrufru is alkat kérdése.
2016. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!