Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez genetika? mindig ilyen...

Ez genetika? mindig ilyen marad a hátam?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nagyon széles a hátam. múltkor is mentem orvoshoz és kérdezgette hogy mit sportolok mert olyan széles a vállam meg a hátam . pedig semmit nem sportolok csak biciklizem meg jógázok. kicsit husisabb vagyok de nem annyira hogy háj miatt legyen széles....emellett magas is vagyok 179 centi(borzalmas önbizalomhiányom van mert a többiek fölé tornyosulok ráadásul tök széles is vagyok felül :( mindig úgyérzem hogy emiatt sosem lesz barátom meg hogy emiatt közösítenek majd ki )...akárhova megyek simán behazudhatnám hogy profi úszó vagyok....és sajnos így a legtöbb ruhából xl-es meg l-es kell mert vállban szűkek a derekamtól lefelé meg lógnak melltartóból is 80-85/B-s kell...engem ez nagyon zavar és egyébként el akarok majd járni úszni de félek hogy akkor csak még szélesebb lesz a hátam...mit tehetnék? mindig ilyen lesz? amúgy a családban én vagyok az egyik legmagasabb és bár a családban sokmindenki ilyen a hátam apukám után nekem a legszélesebb ...nem valami nőies szerintem :/ 15/l

2016. aug. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz hírem,hogy ilyen marad! Én is örökös harcban állok a csontjaimmal. Nem tudom,te hogy vagy vele,de engem az bosszant a legjobban,hogy a széles,férfias vállam mellé kicsi a mellem,így ha alapból nem tűnne fel sok embernek,az aránytalanság miatt viszont mindenki észreveszi. Én azon reménykedem mindig,hogy majd jönnek mellé a C-s vagy D-s melleim,és akkor én is elfogadható csaj leszek :D A nagyobb probléma,hogy ez 15 évesen tök jó és hihető tervnek tűnt,most így 17 évesen már nem vagyok ebben olyan biztos,mert 2 év alatt egy centit nem nőtt a mellem. :(


Éssss...a végén a jó hír: nem fognak kiközösíteni :D Engem sem közösítettek ki,sőt,még csak a viselkedésük sem másabb! :) Széles háttal is lehet jó barát,szóval hajrá! :P

2016. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

kamu?

85B vel te ropi, fogpiszka vagy, és az úszástól is ropi maradsz.

Aki mást mond, az kegyeset hazudik.

2016. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu...és már miért lennék fogpiszka? :o
2016. aug. 27. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem rossz a testtartásod, edzeni kéne hátra, azért mondják ...

a 85 szánalmasan kevés

Nekem 120 és 188cm vagy, és semmi zsír nincs rajtam férfiként

2016. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de a melltartóméretem a 85-ös....körbe a vállam 121 centi ahol a legszélesebb a mellkasom körbe 110 centi a mellem alatt meg 100 centi nem kamuztam...és nem olyan rossz a tartásom
2016. aug. 27. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

na jó, kamu, meguntam

ugye tudod, hogy a 85melltartó azt jelenti, hogy a melled alatt 85?

2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Javíts a tartásodon, eddz sokat lábra, hogy arányosabb legyen a felső- és alsótested. :) Úszni inkább ne járj, helyette válassz bármilyen más sportot, ahol a lábakon a főszerep.

Lehetsz te ezzel együtt is nőies, viszont meg kell találnod, milyen szabású felsőket hordj, amik nem hangsúlyozzák a hátadat. (Nyilván itt a nyári felsőkre gondolok, nem az ugyanolyan pulcsikra.) Próbálj meg övet hordani a derekadon szűk felsővel, nagyon széles A vonalú szoknyával. (Ugyanez szűk szoknyával, vagy nadrággal nem működik) Télen ez a kabátra is igaz, egy combközépig érő szövetkabát, derekán megkötve, aminek az alja nagyon kiszélesedik, tökéletes lenne neked. Sötét, peplonos felsők, világos, színes, mintás nadrágok, amik szélesítik a lábaid.

Növeszd minél hosszabbra a hajad.

Így szerintem nem lesz gond :)

2016. aug. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én 25 éves vagyok, kiskoromban is 2x akkora voltam, mint a többi lány (váll szélességben), most is simán lehet engem srácnak nézni hátulról. :D Ugye már fiúknak is hosszú, a hajuk :D

Előlről hála égnek nincs gond, hiszen mell tájékban nekem nincs hiányom, mint (sajnos) más válaszolónak. Illetve nem mindegy, az arc sem.

Nem volt olyan, hogy emiatt lettem volna kiközösítve, illetve pasiknál sem feltétlen gond :) Lesz olyan, akinek, ez nem jön be, de neked sem, az összes srác típus jön be, ezt el kell fogadni. :)

Öltözködéssel tényleg lehet segíteni rajta :) Én is most tanulom, a trükkjét mondjuk.. :D Bár, a gond, hogy nekem sokszor az olyan dolgok tetszenek, amik pont nem elönyösek, de remélem idővel változik, az ízlésem. :)

25 N :)

2016. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!