Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, ha valakinek...

Miért van az, ha valakinek nem tetszik másnak a stílusa öltözködése, arra rögtön azt mondják, hogy irigy rá?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy az másnak nem tetszik? Szerintem ez nagyon gyerekes hozzáállás.
2010. ápr. 20. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a társadalom..:D De igazad van. én sem értem.. Ez vésődött az emberek fejébe hogy ha valami nem tetszik valakinek irigy rá..:D ez már örökké így lesz. x'D
2010. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D
2010. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És akk ez pont ebbe a kategóriába tartozik... igaz??

XD... hát mert ha nekem vki nem tetszik akk befogom a szám és nem mondom le... NAH EZÉRT

2010. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy piszkáljanak. Tudják, hogy ez felbosszant, és szerintük megérdemled, amiért tényleg nem tetszik neked az öltözködése. Mármint azt érdemled meg, hogy fel legyél bosszantva :D
2010. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nemrég olvastam egy kérdést, amiben a kérdező arra kérdezett rá, hogy egyes nők miért öltözködnek ki a hétvégi vásárláshoz is, vagy valami hasonló volt, és született pár érdekes válasz, szabályosan egymást r.bancozták meg hülyézték le (pro és contra) és a végén jött a: csak irigykedsz, és nem értem, hogy ennek mi értelme van???

ha nekem nem tetszik valami, akkor egyből irigykedek?

2010. ápr. 20. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy... ez arra van hogy ha valaki nem tetszik vagy valami akk ne is szólja meg
2010. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj ismerem ezt, de ez nemcsak az öltözködéssel vaní gy, hanem mindennel. vki megkérdi a szerelem-szex kategóriába h a heti 7 szex sok-e, vki beírja h szerinte igen, rögtön azjön h mert irigy rá:D

de igazából akármiben ha ellenvéleményed van, mindig jön egy fogyatékos aki elkezdi ezt az irigy vagy rá szöveget a többi fogyatékos meg folytatja. hát ilyen emberek is vannak sajnos-

2010. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen,ez engem is irritál.Én nem vagyok irigy ember-lényegében nem is értem,mi az és mire jó.Én én vagyok,most attól több leszek vagy jobb lesz nekem,ha másokra irigykedem.Én is megkaptam már párszor,ráadásul olyan embertől,akiről azt hittem,hogy a legjobban ismer engem és még csak a feltételezés sem fordul meg a fejében,hogy rám jellemző e "becses" tulajdonság :)

Most tényleg,az ember nem nyilváníthatja ki a véleményét?Nem köteles senki menni a tömeg után,mert most 100-ból 80 embernek tetszik valaki,a többinek meg nem.Ok biztos vannak olyan emberek,akik valóban csak irigység miatt járják le a másikat,de szerintem a többség nem.Most nem lehet eltérő véleménye valakinek a marhacsordáétól?Tényleg,az a legjobb ebben,hogy nem tudod olyan normálisan megfogalmazni az eltérő véleményedet,hogy ne legyen rá azonnal ez a a reakció valami értelmes egyedtől,mert nem bírja elfogadni,hogy "imádata" tárgya nem mindenkinek az esete,vagy ha az illetőről van szó,akkor 0 önkritikával igen nehéz fogadni olyan kritikát,ami nem éppen kedvező neki.

Pont a múltkor láttam egy miss myvipes lány adatlapján 2km-es szöveget,hogy csak irigykedtek rám,bla-bla,azért pletykáltok rólam,stb.Szerintem senkiről nem pletykálnak csak azért,mert dekoratív,ha nincs rá más alap.Szóval könnyebb azt mondani az ilyennek,hogy én "hibátlan"vagyok,arról meg nem tehetek,hogy ilyen jól nézek ki.

Ez is védekezés egyik módja az ilyen emberek részéről.Egyszerű pszichológia.

2011. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy én sem szoktam senkit leszólni,nekem azok a kérdések jutottak eszembe,amiket néha itt tesznek fel,hogy mi a véleményed xy-ról és akkor még az is "irigy",aki normálisan leírja,hogy pl előnyösebb lenne neki,ha...sztem például ezek építő kritikák és nem feltétlenül negatívak,de akkor máris "irigy" az ilyen is...

/utolsó vtam/

2011. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*ja és 1.kommentem 3.mondatában pont helyett ?-et akartam tenni :)
2011. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!