Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kompenzálhatnám hogy...

Hogyan kompenzálhatnám hogy nem vagyok szép, sőt elég bugyuta kinézetű?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A belsővel. És azzal ha jófej vagy.
2016. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt főképp párkapcsolat keresési szempontokról van szó. Szóval hiába vagyok jó fej meg minden ha az illető már ránézésre leír. Mert persze mondhatnánk hogy akinek csak a külső, azzal nem érdemes foglalkozni. De saját magamról is tudom hogy valaki vagy tetszik vagy nem, és lehet akármilyen jó fej, ha nem az esetem, akkor nem fogok tudni hozzá úgy vonzódni. ..és mi tagadás, bennem is többnyire inkább a szép, esztétikusabb kinézetű emberek keltenek fel ilyen irányú érdeklődést.
2016. aug. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába mondják hogy a belső számít, valamilyen szinten a külső is fontos tényező. Na most a külső is olyan dolog hogy kinek mi jön be igazából. Lehet akár sovány, sportos vagy kövér, ha az illető amennyire tud igényes magára és odafigyel bizonyos higiéniára meg alapvető szépségápolásra és nem hanyagolja el magát, attól még lehet sikere a párkapcsolat terén. persze a nagyon elhízott emberek elhanyagoltságra utalnak, nem nagy dolog lefogyni legalább egy mackósabb vagy nők esetén enyhén duci alkatra ha tovább nem is megy.
2016. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem voltál még valóban szerelmes.
2016. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván te jobban tudod...
2016. aug. 28. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:

külsőleg:adj magadra, próbálj stílusosan és igényesen kinézni, ha már valakinek az arca nem szép akkor fókuszálj másra és azt emeld ki (pl. az alakod vagy amit szépnek látsz magadon)

belsőleg:legyél kedves, közvetlen, barátságos

2016. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!