Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 162cm...

14 éves lány vagyok 162cm magas,47,4 kg, csípőkörfogatom 73 cm combkörf. Om 52 cm mellkörfog. Om 82 cm. Szerintetek jó ez így? Nem sok? :/

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Én 14 éves fiú vagyok 164 centivel és 56 kilóval. Rajtam van 1-2 kiló súlyfelesleg. Szóval te 47 kilóval karcsú vagy hozzám képest.
2016. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy!

Még egy kicsit fiús az alakod, de pár év és ez is átalakul.

2016. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Hogy lenne sok?? 73 cm csípő az nagyon fiús és vékony,82 cm mell szintén nagyon kicsi. 52 cm comb meg az átlagos és vékony között mozog. Nem tudom,hogy hogyan jutott eszedbe,az,hogy ez sok lenne?Összességében inkább vékony vagy,mintsem átlagos,nemhogy kövér.


/Szerintem amúgy nem igazán jó,ÉN lányként pont,hogy azért nem érezném jól magam,mert fiús az alakom,de ez ugye ugye nem mindenkit zavar! :)/


16/L

2016. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3as valaszolo, tudom hogy fius az alakom csak sajnos en keson ero vagyok ezert varnom kell meg 1-2 evet hogy noies alakom legyen:/
2016. aug. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!