Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 171cm és 45kg? 13/l

171cm és 45kg? 13/l

Figyelt kérdés

>>Igen, tudom... vékony vagyok. De szeretnék tenni ellene valamit.<<


Szerintetek ez már beteges?

Egyik lány azt mondta, hogy [idézem] "Fúj... Te tuti anorexiába szenvedel..."

Ez annyira megbántott... Én nem érzem magamon, hogy abba "szenvednék" vagy ilyesmi... Szerintem ezt a kifejezést nem szabadna csak így "dobálni"


Visszatérve a kérdésre:

derékbőség: 54cm

csípőbőség: 82cm

mellbőség: 79cm

Túl vékony? Határ? Pont jó?

Szeririntem..... határ.... :D



2016. aug. 3. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg elég vékony.Egy 15 kilót legalálbb fel kell szedned.



Egyébként megkérdezhetem hogy te nyírségi vagy?

2016. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
nagyon durván vékony vagy, egyél és sportoljál, hogy rendesen fejlődjél. menstruálsz egyáltalán ilyen súllyal?
2016. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem, még magyarországi sem.. :)

Igen, ahogyan fent említettem, "dolgozom az ügyön". Ma pl. reggel 8 és 10 között ettem 4 kiflit. :D

És igen, habár általában mindig hamarabb jön meg és tovább tart a kelleténél (6-7 nap), de igen, menstruálok.

2016. aug. 3. 21:50
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos ilyen alkat vagy. Soha nem fogsz meghízni.

Magyarországon 170cm, 40kg mal kórházba vinnének kötelezően anorexia miatt.

A mai életmódhoz semmi szükség zsírhoz, de ha egészségesebb, és jobban akarsz kinézni, edzél.

Nem futás, nem felülés, nem fekvőtámasz

Vegyél súlyzót.

[link]

2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nekem a háziorvosam csak azt modta, hogy majd csak meghízok...

Szoktam a 2-3 kg súlyzókkal néha valamit "csinálni", de akkor holnap elkezdem rendszeresen :D Amúgy volt már úgy is, hogy rendszeresen futottam 4-5km, de attól 1/2 hónap alatt lefogytam 3kg, szóval abbahagytam.

2016. aug. 3. 22:20
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
javaslom egyél többet és mozogj kevesebbet ha másként nem megy. Végezz súlyzós edzéseket, egyél mellé pörköltet, szendvicseket, szalonnát, esetleg pacalt ha szereted, tésztaféléket. A genetika csak duma, lehet az alkatodon változtatni. Genetikailag lehet hízékony és fogyékony egy ember, tehát hajlamos lehetsz jobban a hízásra/fogyásra, de arra nem hogy akármennyit eszel ugyanannyi kg maradj. Ne a silány bolti hulladékot edd, hanem tartalmasabb kajákat amiben van zsír, fehérje, szénhidrát.
2016. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
A drága fehérje meg szénhidrátporokat pedig felejtsd el, nagy marhasáág az összes. Olcsóbban kijössz a normális kajával.
2016. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

vegyél változtatható súlyú tárcsás súlyzót.

A 3kg nevetséges pl guggoláshoz

és olvass utána, mert úgyis rosszul fogod csinálni pár hónapig :)

2016. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Itt van kép:

[link]

2016. aug. 4. 11:38
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jo alakod van, eroltetve ne hizzal! Sportolj, ha szeretsz, meg izmosodj, mert az mindig jo, de ne zabalj ossze csak azert egy cso mindent, mert hizni akarsz. Annyit egyel, amennyi jolesik, es annyit eddz, amennyit jolesik! Igaza van az orvosodnak, ha szugsege lesz a szervezetednek zsirra, akkor meghizol (erzed hogy tobbet kell egyel). Ha meg a mensid is megvan, akkor foleg nincs miert aggodj!
2016. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!