Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek azok a külsű illetve...

Melyek azok a külsű illetve belső tulajdonságok amelyek nem tetszenek egy nőben?

Figyelt kérdés

Ha sminket irtok akkor linkeljetek képet vagy irjátok le mi az ami nem tetszik, válaszaitokat indokoljátok


Köszönöm:)



2016. aug. 30. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk lány vagyok,de nekem kifejezetten nem tetszik a túl vastag szemöldök.Ami még a külsőt illeti,a túl sötét sminket sem szeretem,igénytelen öltözködés,tömeg stílus.

Belső:trágár beszéd,nagyképűség,lenéző másokkal,bunkó,riban*kodik.

2016. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külső: szőke haj, vastag, fekete szemöldökkel, mint valami szőkített Brezsnyev. :D Ronda látvány még az agyonszolizott bőr.

Belső: mogorva viselkedés, könnyűvérűség, nagyszájúság.

2016. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok de külsőleg én a túlzott kontúr/alapozót nem szeretem ez pl már BŐVEN sok, főleg a mindennapokra [link]

Belsőleg összefoglalva azt nem ha valaki azt hiszi ő valamilyen felsőbbrendű létforma és ezt főleg ki is mutaja

2016. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külső: lenőtt haj, kínais sminkekből 2kg vakolat, rothadó fogak

Belső: amikor egy lány (NŐ) lenézi a másikat, ha bunkó, flegma.

2016. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!