Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi lenne a véleménye...

Kamaszok! Mi lenne a véleményetek rólam az első találkozásnál, ezek alapján a külső és belső tulajdonságok alapján? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

168cm magas,58 kilós,erős csontozatú vagyok.A hajam vékonyszálú mellig érő(egyenesen),fokozatos,kb ilyen színű:

[link] (festett) és hullámos.

A szemem normál méretű,szürkéskék,fehér bőrű vagyok.Az ajkam elég telt,az orrom enyhén nagy.

Divatosan öltözködöm,inkább nőiesen,mint sporosan.Viszont ez változó.Enyhén,és természetesen sminkelem magam.A körmöm általában feste van.

Mosolygós,vidámságot kedvelő vagyok,általában mindenkivel kedves.Nagy közösségben enyhén visszahúzódó,de azért határozott.

Szeretek olvasni,kutyámmal lenni,zenét hallgatni.

Érdeklődöm a nyelvtanulás iránt,szeretnék később az angol mellett franciát tanulni.Szeretem az angolt és érdekelnek az amerikai országok kultúrái,nevezetességei.

Szeretek barátkozni,viszont nagyon nehezen nyílok meg az elején.Azt nem szeretem,ha valaki hülyének néz,hazudik nekem és kétszínű.

Szeretek koncertekre járni és kirándulni,és nekem ez fontos egy barátban,hogy neki is legyen hozzá kedve,és együtt menjünk.

Szeretnék megtanulni gitározni.

16/L


2011. júl. 28. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy. Te vagy az én nőideálom. 21F
2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy jópofa csaj lehetsz. :D 15/L
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bár nem nekem szól a kérdés (én 26/N) és nem is a kérdésre válaszolok, bocs :) de annyit szeretnék hozzáfűzni, nagyon ritka a mai tizenévesek körében, hogy egész mondatokat alkotva tudnak fogalmazni, és hogy vannak konkrét, kimondott távolabbi céljaik, terveik, egyáltalán gondolkodnak azon, hogy később is tanulnak, megismernek egy országot közelebbről. Szóval le a kalappal.
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,és neked is utolsó.:)

Várom a további kommentjeiteket. :P

2011. júl. 28. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen zenét hallgatsz?:D

Hát én biztos nem utálnálak, pláne ha humorérzéked is van.:D Normális, értelmes csajnak tűnsz.

2011. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pop,dance,r&b,hiphop
2011. júl. 28. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor nem ugyanazt a műfajt preferáljuk. Mindegy, attól még szimpi vagy a leírás alapján.:D
2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az első válaszolóhoz.

18/F

2011. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,még mindig várom a többit is.:)

Utolsó válaszoló!Melyik megyében laksz?:P

2011. júl. 28. 18:56
 10/12 anonim ***** válasza:

így ezekből szimpatikus vagy c:

16/L

2011. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!