Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Veet szőrtelenítő krém...

A Veet szőrtelenítő krém "gyantaként vagy borotvaként" működik inkább? Erősebb lesz tőle a szőröm vagy nem?

Figyelt kérdés
Elolvastam a weblapjukon, hogy pontosan hogyan is kell használni és most nem tudom, hogy tövestül tünteti el a szőrt, mint a gyanta, vagy inkább csak felszínileg, mint a borotva. Ez csak azért érdekel, hogy a szőröm erősebb lesz tőle, mint a borotvától? Akár tapasztalatokat is írhattok!

2016. aug. 31. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szedi ki tövestől.

A borotvától sem lesz erősebb, csak mivel elvágod a végét, ahogy nő ki, úgy jobban szúr, a vége nem vékonyodik el, hanem ugyanolyan vastag, mint az egész szőrszál. Szóval erősebb nem lesz.

Krém erős kémiai anyag, nem tesz túl jót, főleg, ha valakinek érzékeny a bőre. Akkor már inkább a borotva.

De szerintem a gyanta vagy az epilátor a legjobb.

Krémet nem is lehet mindenhol használni, pl. intim területen.

2016. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak "felszínileg" tünteti el és sem a krémtől, sem a borotvától nem erősödik meg a szőr, viszont ha nem akarsz 2 naponta szőrteleníteni, akkor gyantázz, vagy használj epilátort. Ja és a krém baromi egészségtelen.
2016. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!