Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kéz szőrtelenítése! Lányok,...

Kéz szőrtelenítése! Lányok, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Eléggé zavar, hogy szőrös a karom, főleg, hogy a környezetemben minden lány borotválja. Nyáron kiszőkül, de egyébként barnás, szerintem elég látható, bár ég senki sem jegyezte meg.

Borotválni nem nagyon szeretném, másnapra már szúrós lenne szerintem, meg hosszú távon nem jó. Gyantázzam le? Attól nem fog erősödni a szőr? Nektek mi a tapasztalatotok?



2016. márc. 13. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem hálaistennek szőke karomon a szőr, de ha rásüt a nap, akkor már picit sötétebbnek tűnik! :D Én sose akarom borotválni se, gyantázni se! Elég lábbamom, hónaljamon, meg ott lent borotválni, az is elég bőven... :D

Amúgy próbálok szolizni, nyáron napozni, hogy barnább legyen a bőröm, és ne látszódjon a karomon a szőr!

És az én barátnőim is állandóan szőrtelenítik, gyantázák a karjukat...de nem tetszik...ha hozzám érnek, érzem hogy borostás, nem puha a szőr!! Fuj nem tetszik!! Olyan lenne mint a lábam :D

2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

epilálom.

2-3hétig sima

2016. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szia! Én is szőrtelenítem a kezem,vagy borotválom,vagy epilátorral szedem. Ha epilátorral csinálom akkor 2-3 hét,ha borotválom kb 1 hét alatt nő vissza (nekem). A gyantától semmiképp nem erősödik,inkább ritkul. Ha téged nagyon zavar,akkor szedd le nyugodtan,de inkább válassz kicsit kellemetlenebb megoldást (gyanta,epilátor),mert az tartósabb,és nem erősödik tőle,mint a borotvától.:) 16/L
2016. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ~OnLány~ ***** válasza:
43%

Alig látszik,rövid és puha a szőr a karomon,szóval felesleges és nem is fogom soha.

Egyszer hozzáértem az egyik barátnőm kezéhez,aki borotválja,olyan szúrós volt,szinte kellemetlen volt megérinteni.

2016. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
alapból is ritka és világos a szőröm, de még azt is le szoktam epilálni, így kb 1 hónapig tök sima. borotválást semmiképp sem javaslom! menj kozmetikushoz és gyantáztasd le vagy szerezz be te is egy epilátort és csináld meg magadnak. vagy ki is szőkítheted.
2016. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Epilálni szoktam, ha kezd zavarni.
2016. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Szia!:) Kozmetikusnak tanulok, pár hete vettük a szőrtelenítést. A borotvát felejtsd el karon! Borzasztóan "megerősödik" a szőr, és fekete is lesz. Az egyik variáns, hogy havonta bejelentkezel kozmetikushoz aki legyantázza. A második, hogy veszel drogériában gyantacsíkokat és leszeded magadnak. Ezt is nagyjából 4-5 hetente, mert nem tesz jót a bőrnek a gyakoribb gyantázás. Én személy szerint epilálni szeretem, mert ez sokkal kevésbé fáj, mint a gyanta, illetve ezt akár hetente is elvégezheted.
2016. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sajnos nagyon szőrös a karom,még a felkar is. Régebben szőkítettem,de úgy is látszott,igaz nem annyira. Egyszer,gondoltam egyet és leborotváltam. Úgy terveztem,hogy csak egyszeri alkalom lesz,de olyan jó érzés volt szőrtelen karral,hogy amikor kezdett nőni,újra és újra leszedtem. Sajnos nekem is szúrós,borostás és látszik is,ha csak nem borotválom minden nap,de így is jobb nekem,mint a nagy bunda,ami előtte volt.
2016. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem elég fekete a szőr a karomon, nyáron fakul csak ki de sok is van. Kétszer borotváltam, aztán egydzer legyantáztam. És ennél is maradtam, nagyon lassan nőtt vissza, ritkább is szóval meg vagyok elégedve.
2016. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor maradok a gyantánál :)
2016. márc. 14. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!