Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen oldalak ezek? Megbízhat...

Milyen oldalak ezek? Megbízhatóak? Iparfüméria, Pinkpanda, Makeuplaza?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindről rendeltem már, teljesen megbízhatóak. Amolyan online drogériák.

A legolcsóbb a Makeuplaza, de a Pinkpandán vannak szerintem a legjobb cuccok. Az Iparfüméria sminkben nem nagy szám, és drágább mint a másik kettő.

2016. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már tőlük és egyikben sem csalódtam. PinkPandában és az Iparfümériában csak azt nem szeretem, hogy nem lehet postán átvenni a csomagot. Munka mellett nagy könnyebbség, hogy nem kell máshoz igazodni és esetleg többet várni az átvételig... Ezért is a Makeup Pláza a kedvencem plusz az ő oldaluk tűnik a legprofibbnak, több infóval látnak el minket az adott termékekről.
2016. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Iparfümériáról nagyon sokszor rendeltem már. Rengeteg cuccuk van. Pinkpandáról csak egyszer rendeltem. Elégedett vagyok mindegyikkel. Megbízhatóak, gyorsan szállítanak.

Makeuplazaról még nem rendeltem.

2016. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iparfümériáról már sokszor rendeltem, általában parfümöt, időnként hajápoló termékeket (amiket üzletben nem lehet beszerezni), és néha sminkcsomagokat (elég jó akciós szettek szoktak lenni).

Mindig elégedett voltam eddig. Normálisan küldik az infókat a rendelésről, a szállításról, gyorsak. Szóval eddig nem volt semmi gond.

2016. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fent felsoroltak közül a Makeuplaza a legjobb szerintem. Ő úgy gondolom nem egy drogéria, hiszen ő nem árul se betéteket, se kávés kulacsokat, mint a Pinkpanda.


Szerintem a pinkpanda és az iparfumeria azok drogériák, de a Makeu up plaza kimondottan csak smink és a legjobb közülük, ha valaki sminket szeretne kizárólag. Nagyon megbízhatóak, már évek óta csak innen rendelek. Szóval a Makeuplaza-ról tudok jót nyilatkozni, mert szinte csak innen rendelek, ha sminkről van sz ó.

2017. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!