Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ajak piercing mennyire...

Az ajak piercing mennyire roncsolja a fogakat?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni ,hogy egy ajak piercing nem roncsolja a fogakat mert mégis csak közvetlen a fogak mellett van. Nagyon szeretnék egyet de a folyamatos beszéd vagy akár csak így simán ha nem mozog a szám akkor is súrolja a fogaim.

2016. szept. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szinte mindenki azt mondja, hogy nagyon roncsolja. Leszedi a zománcot meg minden. a szilikon egy fokkal jobb
2016. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
3 evig volt ajak piercingem egyaltalan nem roncsot semmit pedig egy evig fem volt de jobban jarsz ha muanyagot raksz bele most medusa piercingem van ez muanyag es semmi baja a fogaimnak :)
2016. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem orvosi fém van benne,egyáltalán nem bántja a fogaimat. Még az elején zavart annyiban,h sokszor beleakadt a fogamba pl evés közbe és azt hittem kiszakad a szám, de már megszoktam,hozzászokik az ember
2016. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A fém, talpas, vagy karika, illetve patkó ékszerek roncsolják a fogakat, illetve kikezdhetik a fogínyt is.

Mennyire? A kérdésre kérdéssel lehet felelni: Mennyire ér hozzá a fogakhoz?

Nem mindegy, hogy hova lett szúrva, és a talp/szár mennyire érinti a fogakat.

Az orvosi fém, titán, vagy más, bizsu fém ékszerek keményebbek, mint a fogzománc, így koptató hatást fejtenek a fog(ak)ra ki. Annál jobban, minél jobban és többször érintkeznek, súrlódnak egymáson. Én ezért hordok szilikon száras talpas ékszert.


Akinek nem érintkezik a fogával, annak nem roncsolja, akinek igen és fém, annak igen.

2016. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem snakebite a neve de már nem vagyok benne biztos mert akárhányszor beírok googleba mindig mást ad ki. A lényeg ,hogy karikát szeretnék az alsó ajkam jobb oldalába de ez nem teljes karika. Elől látszik a két golyó. Ez olyan ,hogy lehet feljebb vagy lejjebb kérni? Ez nagyon roncsolná a fogaim?
2016. szept. 5. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem snakebite a neve, a snakebite az a szúrás helyét jelenti, amikor mindkét oldalon van egy-egy piercing, és ebbe tehetsz bármilyen fajta ékszert. Amiről te beszélsz, egy sima patkó piercing, ez magának az ékszernek a neve. :D A piercinges, aki csinálni fogja, majd mutat neked ékszereket, hogy mondd meg, te majd mekkorát szeretnél beletenni, és aszerint helyezi el a lyukat. Először úgyis egy talpas ékszert fog beletenni, nem a patkót. Majd ha meggyógyult, utána cserélheted ki.
2016. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!