Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercing kinek áll jól?

Ajak piercing kinek áll jól?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék piercinget egy ideje. Az orromat nem szeretném kiemelni még jobban, mert nem túl szép. Az ajkaim elég vékonyak, így nem tudom hogy hogyan állna benne. A fülembe nem szeretnék mert kiállónak tartom őket, fülbevalót sem hordok emiatt. A hasam az szép lapos, de úgy sem mutogatnám ezért teljesen felesleges. Alapvetően sokan mondták már hogy szép és természetes arcom van.( Ezt azért írtam le mert ezekből az adottságokból nem túl sok jó mutatkozik.) Hova lenne érdemes piercinget tetetni?
2016. aug. 29. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne csináltasd meg, kevés embernek áll jól és hidd el az emberek többségének nem jön be és a pasiknak se.


Ha már minden áron szeretnél akkor a hasadba, ha tényleg szép lapos hasad akkor sexin fog mutatni és elmondhatod,hogy neked is van:)

2016. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem jól állna neked pl. a monroe piercing /ajak felett oldalt egy ko/, de akár side labret is /szád alatt oldalt/, de szerintem talpas ékszert tegyél bele, /és ne karikát vagy patkót/ mert az optikailag "nagyítja" egy kicsit a szádat! Am egyáltalán ne szégyelld, ha élállóak a fuleid ( én nagyon szeretném, ha az enyémek azok lennének, de sajnos nem, pedig szerintem sokkal szebb ha eláll) , a divatlapokban is a legtobb modellnek elálló fule van!!:)), úgyhogy szerintem tehetsz bele akármilyen fulbevalót is, egy indultrial pc pedig kimondottan mutatós lenne bele! Remélem valamit segítettem! Szia!:))
2016. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!