Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőm is megjegyezte, hogy...

Barátnőm is megjegyezte, hogy laposabb a fenekem? Van rá esély visszanyerni a régi formám?

Figyelt kérdés

Nyáron sajnos sokat fogytam(a stressz) és a fenekem nagyon lapos lett, pedig azelőtt kerek volt és meg voltam elégedve vele de most semmi..


Nem is fogok tudni hizni szerintem oda szóval már veszett ügy?


2016. szept. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

agyadat szoktad néha használni, vagy csak dísznek van a helyén?


tornázásról hallottál már valamit? guggolás és kitörés súllyal és anélkül, csináld sokszor és visszanyered eredeti kerekségét!

2016. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta.

Ha kisebb is, mint volt, mert fogytál, attól még lehet formás. És tornával jó lehet formálni. (Nekem is megereszkedett egy betegség miatti hirtelen fogyás miatt. Amikor már rendbe jöttem, elkezdtem tornázni és viszonylag gyorsan látszott is az eredmény.)

2016. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pinkpancser ***** válasza:
Erre tudok egy nagyon jó masszázst... :)
2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!