Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Letezik olyan dezodor, ami...

One of a Kind kérdése:

Letezik olyan dezodor, ami tenyleg megakadalyozza, hogy budos legyek?

Figyelt kérdés

Dove-ot es hasonloakat ne is emlegessetek, mert szamomra az egy nagy nulla sajnos. Eddig az Old Spice jott be, de nem igazan szeretnek tovabbra is ferfiaknak szant stiftet hasznalni.


N


2016. szept. 7. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a baba izzadásgátló golyós dezodor jött be! :) ~19/L~
2016. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha szőrtelen a hónaljad(mindig!),akkor ki kell tapasztalnod, neked melyik jön be. Az biztos így látatlanba,ha szőrösen hagyod,akkor sokkal büdibb lesz sajnos.
2016. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lady Speed Stick

Ez az egy amitol nem csurog a honaljamrol a viz, mire beerek a suliba

Meg akkoris izzadok, ha tel van es majd' szetfagyok....

Mondjuk en most atvaltottam a forever aloes dezodorjara, mert ebben nincs aluminium so, ami mellrakot okoz. Egy nap 2x kennem kell magam, meg kellett egy kis ido mire atallt a szervezetem ra, de mostmar nagyon jo. Nem pattog ki, szarad ki a honaljam, nem lesz gyulladt. Illetve kicsit leizzadok, gyors bekenem, ha nem tudok furdeni es semmi kellemetlen szag.

2016. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!