Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy 16 éves lánynak kisebb...

Ha egy 16 éves lánynak kisebb melle mit a legkisebb melltartó méret, fog az még nőni idővel vagy annyira nem?

Figyelt kérdés
Mitől számít hogy fog-e még? Nem arról van szó hogy óriási mellek kellenének hanem hogy legalább elfogadható méretük legyen.
2016. szept. 11. 10:47
 1/5 anonim válasza:
24%

Konkrétan mell növekedés biztos, hogy nem várható már, maximum ha esetleg az első menstruációd is nem régiben volt. Ha nem így van akkor biztos lehetszbenne, hogy nem fog nőni, de nem is kell annak.

Így tökéletes, te így vagy jó. Nagyon sok pasinak pl. nekem is tetszenek a kicsi mellek.

2016. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%
ilyenkor már nem szokott nőni
2016. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Melyik a legkisebb? 65A? Nem emlékszem már. Szerintem fognak még nőni 18 éves korodig valamennyit, de ha nem, akkor sincs baj, hiszen pokolian szexi a picike cicik. :)
2016. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Elméletileg 23 - 24 éves korig még fejlődik az ember, szóval még semmi nincs veszve, simán nőhetnek még.
2016. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, vannak olyan fiúk, akiknek így fog tetszeni :) én pl oda vagyok a pici mellekért, egyszerűen jobban tetszik mint a nagy :) ha csak ezen múlna te lehetnél álmaim nője :DD szóval ><

Amúgy szerintem ez AA méret :) örülj neki, hogy nem kell melltartót hordanod :D

F

2016. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!