Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nagyon gáz a push up melltartó egy kisebb mellű lánynak? Főleg férfiak válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Kis mellű, 22 éves lány vagyok, és az önbizalmam a béka feneke alatt van. Mivel most jön a tavasz, a meleg, nyilván többet mutat meg magából az ember. Igazából egyszerűen csak nőiesebbnek akarom magam érezni, kiakarom kicsit emelni a dekoltázsomat, hogy csinosabban nézzek ki a ruhában. Persze nem akarom a nyakamba feltolni a mellem, ne gondoljatok brutál dolgokra.

Ezt most amúgy azért kérdezem, mert még soha nem hordtam pus up melltartót, és mindig is hallottam, hogy milyen gáz, mert ha lekerül, illúzióromboló. Érdekelne, hogy a férfiaknak mi az őszinte véleménye erről. Nem akarok könnyűvérű nőnek látszani, mert nem vagyok az, csak jól akarom magam érezni a bőrömben.

Vagy inkább ne foglalkozzak senki véleményével?


2016. márc. 23. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Neem.szukseges.. Vannak akiket ez nem érdekli pl engem 😁 ma is lattam par teljesen "lapos" lányt de megis tetszettek 😁 szoval nekem édes mindegy 😃 csak te érezd jol magad a borodben..

17F

2016. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz. Az úgyis látszik, hogy push up, de jobb látvány. Ha meg lekerül fel vagyok rá készülve, mivel mint mondtam simán észre lehet venni ruhában is.
2016. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne a melled határozza meg az önbizalmadat! Ha kicsi akkor kicsi, aki szeret az elfogadja. Sőt, mondok jobbat: sok pasi kifejezetten imádja ha egy mell nem akkora mint egy sárgadinnye, hanem szépen beleillik a tenyerébe, és olyan kis aranyos.
2016. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard hogy nagyobbnak látszódjon, formája a lényeg, szóval nem a méret 40F
2016. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
bocsi, de szerintem gáz. amúgy meg z sokkal izgatóbb, ha nem is veszel fel melltartót, és kicsit látszik pólón keresztül a bimbid.
2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha jobban érzed magad tőle, akkor hordd nyugodtan!

Én is kis mellű vagyok és nem zavar, ha látják, hogy csalok, az én dolgom. :)

Barátomat sem zavarja, ő úgy is tudja, hogy mit rejt a melltartó.

2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező.


Ha növeli az önbizalmadat akkor hord.A lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben.Akinek ez csalódás,az léphet tovább.Ne a melleid miatt szeressen.

Száz szónak is egy a vége.Ha jól érzed magad benne akkor hord.


43F

2016. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
5- ös vagyok, és ez abszurd, hogy az ŐSZINTE véleményemet így lepontoztad! Gratulálok!!! és akkor is ez a véleményem, ennyi erővel a férfiak is kitömhetnék az izmaikat, illetve a nadrágjukban a csomagot, de mindez csak azt mutatná-> hogy nem fogadják el magukat úgy ahogy vannak !! annak pedig aztán sok értelme van.. a melltartót egy idő után megszokod, de mint a sminknél is, egyszer csak kevésnek látod magad és kell, hogy még többnek tűnj... arról nem is beszélve, hogy ettől nem fog nőni az önbizalmad-> sem a melled. Hogy fogsz kimenni push up nélkül az utcára? Nem félsz az ilyen megjegyzésektől : Hú mekkorát nőtt a melled tegnap óta ! :O vagy ha épp nincs push up: Hú tegnap még nagyobb volt a melled!
2016. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

gáz minden, amit csak azért tesz valaki, hogy az utcán nézelődő hajléktalanoknak tessen

te mit szólnál, amikor lehúzod a gatyáját az újonnan megismert fickódnak, és ki van tömve a pelenkája gyurmával?


felesleges. a legtöbb nő így is egy hatalmas csalódás, ha vetkőzik

2016. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
9-es csalódás... de koránt se hidd azt hogy nekünk NŐKNEK nem az,mikor a férfiak levetkőznek.Némelyik olyan mint csubakka,épp hogy a talpán nincs szőr.Az ágyban nyújtott teljesítményről(!?) ne is beszéljünk.Kérdező a kisfiúkat zavarja,az érett férfiak nem foglalkoznak vele.
2016. márc. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!