Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon gyakran...

Mostanában nagyon gyakran érzek egy bizonyos illatot sok nőn, bármerre járok, melyik parfüm lehet az?

Figyelt kérdés
Nagyon felkapott illat lehet, mert igen gyakran lehet vele találkozni, bármerre jár az ember. Roppantul megtetszett, de még nem tudtam kideríteni melyik lehet az. Bár már többször határán voltan, hogy oda megyek az illetőhöz megkérdezni. Mondjuk sokszor nem is lehet tudni, hogy kin van, egyszerűen csak benne van a levegőben. Nyári, nagyon áradozó, kellemes, szerintem virágosnak mondható illat. Melyik lehet az?

2016. szept. 13. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg virág illatú parfüm van, és közel sem biztos hogy ugyanarról a márkáról van szó. Szerintem jó ötlet megkérdezni:D (ha megvan oszd meg velünk)
2016. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!