Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a parfumomet csak par...

Ha a parfumomet csak par oraig erzem magamon, akkor reggel tobbet fujjak vagy rossz helyre fujom?

Figyelt kérdés
Ferfi Tonino Lamborghini Prestigio. Reggelente szoktam harmat fujni. Kettot a fulem moge meg egyet a mellkasomra. Mit cseszek el?

2016. szept. 13. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, megszokja az orrod a sajat illatodat, hogy masok "szagat" is erezd.:) ugy tudod kiprobalni hogy tenyleg igy van-e, hogy mikor letusolsz es atoltozol pizsamaba, akkor otthagyod a polot, es par ora mulva megszagolod. Elvileg akkor kene erezned azt az illatot.
2016. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* a polot ami rajtad volt egesz nap
2016. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a parfüm ennyit bír, fragrantica.com szerint 3-6 óra. Vegyél mást.
2016. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A parfümök illatának tartóssága attól függ, hogy az illatolaj mekkora koncentrációban van jelen az alkoholban.

2% - 5% : EDC Eau de Cologne kölni. Illata nagyon gyorsan elillan.

4% - 8% : EDT Eau de Toilette. Illata fél - egy órán keresztül érezhetõ.

15%-18%: EDP Eau de Parfum. Illata tartós, 12 - 24 órán át.

20%: Parfüm. Magas koncentráltság, az illat egész nap érezhetõ.

2016. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: ez erős sarkítás, van olyan EdT-m ami 12 órát kibír, és a legtöbb azért hozza a 4-6 órát. A tartósság függ a bőrtípustól, az évszaktól, ezer dologtól. Van olyan EdT-m (nem noname, YSL), ami télen, amikor jobban kiszárad a bőröm, épphogy hozza az 5-6 órát. Nyáron meg a háromszorosát.
2016. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EdT 12 órát????Ne írj már hülyeséget!
2016. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ergo vegyek EDF-et? Tudsz veletlenul olyat aminek olyan az illata mint a a tonino lamborghininek?
2016. szept. 15. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok, az YSL amit írtam EdP akart lenni, így kicsit értelmetlen, mindegy.


Ami elvileg hasonló és nagyon tartós, az a 1 Million (szintén EdT!), amit én személy szerint utálok :), nem szabad belőle sokat fújni. Így nézve akár meg is érheti a tiedhez képesti háromszoros árat... De talán egyszerűbb ha veszel egy 10-15millis üres fújóst, és napközben felfrissíted. Próbáld meg ruhára fújni (esetleg hajra), nekem úgy mindig tovább megmarad.

2016. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!