Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ujjatlan lány! Ti mit gondoltok?

Ujjatlan lány! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szuletesemkor lattak meg az orvosok hogy a jobb kezemen nem fejlodtek ki az ujjaim, leginkabb egy borsohoz tudnam oket hasonlitani... Tizeneves vagyok, altalanos iskolas, es a barataim nem hozzak ezt szoba. Ugy erzem oket ez mar nem erdekli, de nagyon nagyon erdekelne egy kivulallo velemenye rolam. Viszonylag szepnek tartom magam, es tenyleg nem akarok hiuskodi de a fiukkal is nagyon joban vagyok, jo divaterzekem van, nem vagyok egy tipikus rossz tanulo, es az egyik ,,legmenobb'' lany vagyok az osztalyban. De persze ezt sok evemne telt kialakitani... Arra vagyok kivancsi hogy ha veled szembe jonne a fentiek alapjan leirt lany, te hogy neznel ra! Inkabb fiuk valaszara varok, de a lanyok is irhatnak, mert arra is kivancsi vagyok hogy a sajat nemem hogy itelkezik. Szerintetek felnottkoromban ugyanugy lesz eselyem a ferfiaknal mint mas noknek? Vagy ezenkivul lesz hatranyom? Ebben a temaban egyebkent nem vagyok ezekeny az eletemben kaptam mar hideget meleget, ugyhogy kerlek tenyleg legyetek iszintek!! Kategoriakhoz fogalmam sem volt mit rakjak, mert erdekes modon nem volt ujjatlanlanyok kategoria... ;)

2016. szept. 13. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
szerinted a srácok a kezedet fogják figyelni? ó mily hiú valaki...
2016. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jojo, tudom de megis... Idegenkednetek ha egyszer csak meglatnatok?
2016. szept. 13. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én abszolút toleráns vagyok a testi fogyatékossággal élőkkel szemben. Attól hogy van bármiféle rendellenességük, még a személyiségük lehet elbűvölő, sőt lehetnek gyönyörűek is külsőre. Megmondom őszintén, nem tudom hogy csak azért gondolom így, mert anyum mozgássérült és ezért számomra nem szokatlan az ilyen, vagy alapból megértő lennék. De az biztos, hogy én hamarabb ítélek el valakit a viselkedése vagy az öltözködése miatt.

És a valódi szeretteid ugyanígy fognak vélekedni. Amelyik srác bármi rosszat mondd a kezedről, azt küldd el a jó büdös semmibe, mert mint ember, nem ér egy szárított kutyaszarnyit sem...

2016. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hideg ki tud rázni minden ilyen szembetűnő és szokatlan testi elváltozástól - egyszerűen könnyen "megrázható" vagyok ilyen téren. Szóval sajnálom, hiába nem a te hibád, ettől még biztos rosszabbak lennének az esélyeid nálam - ha nem is tudatosan, de tudattalanul mindenképpen ott lenne egy bizonyos szintű viszolygás. Lehet, hogy ha egyébként nagyon passzolnánk egymáshoz, idővel túl tudnék lépni rajta, de az biztos, hogy az esélyeiden nem segítene.
2016. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Erről nem te tehetsz, pl.arról sem, ha valaki dagi, nem tud fogyni, nem ítélem el, belső a fontos, nekem
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
hát tuti ellőnék amúgy valami kezes poént teljesen véletlenül.
2016. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem zavar ezzel kapcsolatban a joindulatu polydn, de a gunyolodast kikerem magamnak, alltalaban ilyenkor keresek vmit az illeton es visszaszolok neki, de ami tenyleg vicces, azon alltalaban en is elrohogom magam
2016. szept. 13. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan lány vagyok, de válaszolok :)

Első pillantásra megráz, mert nem látni ilyet minden nap (valamiért érzékem van a testi fogyatékosság észrevételéhez egyébként, azonnal meglátom), illetve sajnálom az illetőt, utána pedig második gondolatra az jut eszembe hogy többnyire ugyanazokat a dolgokat meg tudja csinálni, mint én, és hogy ez mennyire érdekes meg inspiráló vagy nem is tudom. Jó nyilván hacsak valaki nem egy baleset következtében lesz ilyen, akkor már így nő fel, és máshogy tanul meg alap dolgokat megcsinálni (már ha ilyen mértékű a dolog), de számomra ez akkor is csodálatra méltó és erős embernek hat. :)

2016. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, ez nagyon jol esett :)
2016. szept. 15. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!