Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányokról mit gondoltok?

Vékony lányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az ilyen ultra vékony lányokra gondolok. Mint én 15 éves vagyok, 165 cm, és 42 kg. :/ igen, tudom, nagyon vékony vagyok. Mellem nagyon kicsi van... Nektek mikor kezdett el nőni.? Problémám az is hogy nem merek igy strandra menni. Szüleimnel jövő héten mennék strandra de olyan csúnyának érzem magam... Esetleg milyen fürdőruhát hordjak? Tanácsok? Bocsii, egy kicsit furcsán irtam ki ezt, de remélem jön rá válasz :)

2016. júl. 31. 21:38
 1/8 anonim válasza:
Jófélék.
2016. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2016. júl. 31. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne étezd magad csúnyának!Mindenkiben megvan a szép.És szerintem egyberészeset vegyél.
2016. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt hogy vékonyak :D De egyébként az ilyen lányok jönnek be mint te úgy hogy ne aggódj. :)
2016. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsit teltebb, nagyon nagymellű lányok tetszenek.
2016. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, nincs mit szégyellned. Senki sem fog megbotránkozni a strandon rajtad. Csak érezd jól magad! :)

Nekem mikor kezdett el nőni?? őőőőhm fiúként még nem, de nem is szeretném xD


Nekem egyébként bejönnek a vékony lányok, és a kis mell sem hátrány. Ez ízlés kérdése. Így is van, akinek tetszel, hidd el! Ha pedig hízol, akkor is lesz olyan, akinek nem. Bármit csinálsz mindig lesz olyan akinek nem jön be... :) Próbáld magad elfogadni

Adatok alapján nálam kb rendben vagy, bár képpel lehetne igazán véleményt mondhatni, kivéve a korod, ami nem stimmel. (kb +2, de inkább 3 év +ba az is jó lenne)

Strandra sem tökéletes testű emberek járnak.

Egyszerűen tényleg: kinek mi jön be. Indulj ki abból, hogy szép vagy! Sokaknak bejön a vékony.

20

2016. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon vekony lanyok a szepek es csinosak, en is sokat probalok tenni azert, hogy olyan legyek, mint te (es szerintem sok lany van meg igy ezzel). Nekem amugy olyan 12-13 ev korul kezdett noni a cicim, de nem orult tempoban, csak lassan (1,5 ev-1 kosarmeret) de te lehet hogy lassabban fejlodsz, ne aggodj, meg fog noni! Inkabb orulj, hogy hordhatsz pant nelkuli bikinit, mert az neked biztos nagyon jol allna, de vehetsz mas fazonut is. Probald meg elfogadni magad, egy csomo modell is ultravekony es soknak kb semmi melle nincs. Es ne feledd, a strandra nem csak tokeletes emberek jarnak, es mindenki azert megy oda, hogy jol erezze magat, es nem a masikat nezi! Es mindig lesz olyan akinek tetszel es olyan is lesz akinek nem
2016. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyanilyen testméretekkel rendelkezek 14 évesen fiúként és nekem bejön ez a vékony testalkat.
2016. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!