Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen kicsi...

Normális, hogy ilyen kicsi maradtam? Nőhetek még? 15/L

Figyelt kérdés
Alsóban viszonylag magasnak számítottam egy ideig, de aztán mindenki megnőtt, én viszont kb harmadik óta egy centit se nőttem, így vagyok most 143 centi magas. Nőhetek még? Vannak még ilyen pici emberek rajtam kívül, akik nem törpenövésesek?
2016. szept. 15. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár centit nőhetsz
2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok (gimi tizedik)
2016. szept. 15. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Gnóm vagy:)
2016. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

A továbbiakban normális válaszokat várok!

2016. szept. 15. 21:40
 6/8 anonim válasza:
Az, hogy 6 év alatt, 9 éves korod óta nem nőttél semmit, és nem mentetek orvoshoz kivizsgáltatni, hogy mitől lehet ez, az durva. Ezt ki kellett volna vizsgáltatni! Még nem késő, kérjetek a háziorvostól beutalót endokrinologiára!
2016. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál kb egy éve, azt mondta, normális, majd beindul. Azóta sem nőttem...
2016. szept. 15. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 148cent magas vagyogy.Hehe.Magas?Szóval normális.Én is ugyan így jártam mint te,nekem anyum is alacsony szóval várható volt hogy én sem leszek égimeszelő.Néha zavart hogy picike vagyok,de igazából ha végig gondolog nem akkora katasztrófa.Kényelmesen elférek az ágyamban,suliban pl táblatörlési kifogásnak is jó,magassarkút is hordhatsz bátra(ha szereted,de azért ne legyen túl magas),illetve úgy vettem észre a fiúkat sem zavarja. ;)

Szóval nyugalom!Pár centit még nőhetsz,olyan 1-2cm -t.Többet szerintem már nem.


Ja,és még valami...Jóból keveset adnak! :)



17/l

2016. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!