Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekkel a méretekk...

Szerintetek ezekkel a méretekkel melyik testalkat típusba tartozom?

Figyelt kérdés

170 cm

63 kg

Váll kerület: 100

Mell: 90 cm

Derék: 70

Csípő: 90

Fenék: 100


14/L



2016. szept. 18. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Megadtad a kulcsszavak között,hogy homokóra.Akkor nyilván tudod magadról,nem?

Egyszerűbb lenne,ha képet is tennél fel,mert ezekkel az arányokkal lehetsz nőies homokóra alkatú,és kövér,szétfolyt is...

2016. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja igaza van az elsőnek. Amúgy én nem mondanálak homokórának, túl vastag a derekad, ink ilyen egybe deszkának. Amúgy fogyhatnál.
2016. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ am én is homokórának látom magam csak kíváncsi vok a véleményetekre. És nem vagyok kövér, csak nehezek a csontjaim ( genetika) nem kell fogyjak. A derekam pedig egyáltalán nem vastag.
2016. szept. 18. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lol Nincs olyan, hogy "nehéz csont" (legalábbis ettől senki nem lesz érezhetően nehezebb vagy szélesebb). Ahhoz, hogy homokóra alkatod legyen a 90-es mell és csípő méret mellé 60-as derék kellene, ezért vagy inkább deszka vagy ki tudja mi és ezért kellene fogynod, főleg, hogy 14 éves vagy. Ilyenkor a legvékonyabbak az emberek a hirtelen növekedés miatt, szóval ha nem teszel ellene akkor ennél mér csak szélesebb leszel.
2016. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaja, fogadd el.
2016. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 173 cm és 60 kg vagyok és fogyózok, neked sem ártana.
2016. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Lol, nehogy hallgass ezekre az idiótákra, teljesen normális a testtömeged a magasságodhoz, az lenne az egészségtelen, ha 40 kiló lennél. Az arányaiddal sincs semmi baj, ilyen egy átlagos női test.
2016. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az idióta, plussz még sz@r tanácsokat is adsz neki. Grat
2016. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem rémlik, hogy bármilyen tanácsot adtam volna, de nyugodtan bemásolhatod a kommentemből azt a részletet, amelyikben szerinted igen.

A hozzátok hasonló balf#szok miatt (akik szerint 60 vagy kevesebb kiló fölött dagadt egy nő) van manapság annyi testképzavaros, saját magát hánytató és vagdosó lány. Nálatok okosabb emberek találták ki a BMI-t, és azt, hogy amennyiben valakié 19 és 25 közé esik, az illető egészséges testalkatúnak számít. A kérdezőé nem éri el a 22-t. Miről beszélünk?

Egy testzsírszázalékot még megkérdezhettek tőle, hogy a lelketek megnyugodjon.

2016. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitudja mennyire izmos amúgy. Hát azt, hogy nem kéne fogynia, pedig de. És egyébként az ideális testsúly kicsit sem egyenlő a vékonysággal. Amúgy egy nő lehet 60 kiló de ő még csak egy gyerek szvl ne legyen már 14 évesen 63 kg.. főleg 170 centihez-.-"
2016. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!