Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon forgalmazóként hogyan...

Avon forgalmazóként hogyan tudnék több rendelést összegyűjteni?

Figyelt kérdés

Nincs sok ismerősöm, viszont imádom csinálni, és magát az avont is imádom. Azt már ajánlották, hogy helyi fodrászatokba adjam be a katalógust, viszont ott már mások is adnak be katalógusokat, és van olyan, hogy maga a fodrász is avonozik?

Valami bevált tipp?



2016. szept. 18. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerve az emberek hozzáállását, idegeneknél kis sikert érhetsz el. Ha kevés az ismerősöd, megint nem sokra mész. Valóban a fodrászok is benne szoktak lenni, de például az enyém már megunta a sok hülyeséget, és kilépett. Nekem és páromnak akkor volt nagy forgalma, amikor olyan munkahelyen dolgoztunk, ahol nincs más avonos, és sokakkal tartottuk a kapcsolatot. (Igen, én pasi létemre csináltam.) Most ímmel-ámmal rendelünk még magunknak is. A melóhelyen meg már van konkurencia.
2016. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát készíts egy weboldalt, vagy egy ingyenes webáruházat tedd fel a termékeket. Az internet segítségével szerezhetsz vásárlókat.
2017. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!