Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fura kérdés lesz, de hogyan...

Fura kérdés lesz, de hogyan tudnék 1-2 év alatt összegyűjteni egy mellnagyobbításra elegendő pénzt úgy, hogy mellette főiskolára járok? Nincsenek gazdag szüleim, muszáj lesz magamnak összegyűjtenem a pénzt.

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Az már megvan 3-4 kilóból.
2014. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mint kb. bármi másra: dolgozol és amennyit tudsz félre raksz. Nagyon sok egyetemista dolgozoik suli mellett, főleg pénztárba mennek, mert azt a legkönnyebb órarendhez igazítani, esetleg hétvégente alkalmi munkásként hostesek, vagy amit találnak (1 napért kapnak 10-12 ezret, csak 10-12 órán át boltban kóstoltatnak) esetleg pincérkedni szoktak még. Ha úgy rendezed az órarendet akár lehet a hétvégén kívül is szabad napod, amikor tudsz dolgozni.
2014. júl. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Fura kérdés lesz, de miért akarod megnagyobbíttatni a melleidet?
2014. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem fura kérdés, hanem hülye kérdés az utolsóé. Gondolom azért, mert kicsik a dudái, és szeretné ha nagyobbak lennének.
2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél példát róla: [link]
2014. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fura kérdés, mert egyértelmű a válasz: keress munkát és dolgozz suli mellett. Persze még mindig több értelme lenne ha inkább azon fáradoznál hogy elfogadd magad. Mert nagyobb mellektől még nem leszel se szebb, se jobb. Nem azon múlik.
2014. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sosem volt bajom a melleimmel,nem túl nagyok,de nem is kicsik, viszont voltak időszakok az életemben, amikor nem tudtam enni,emiatt csontsoványra lefogytam,majd visszahíztam és ez megismétlődött párszor. nem olyan szépek már,nem feszesek. Nem hatalmas műdidkókat akarok, csak szép,feszes melleket. ha eleve ilyenek lettek volna,el tudnám fogadni, de így, hogy "megtapasztaltam a jót", nem. Nekem így nem tetszenek és szeretnék tetszeni magamnak. Nem elfogadni akarom magam, hanem tetszeni magamnak. Szerintem ez lényeges különbség.
2014. júl. 6. 15:14
 8/11 toth.peter válasza:
"mert kicsik a dudái, és szeretné ha nagyobbak lennének." Legyen terhes...
2014. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok közvetlenül, de gondold át a mellműtétet még egyszer: saját tapasztalatból, nekem gyakran változott 1, vagy akár 2 méretet is pluszban és mínuszban is a mellem. Fogyás-hízás miatt legfőképp, nem voltam sosem terhes. Ha most fogytál is, idővel nőhet teljesen természetesen is, ezt tapasztalatból mondom. És miért pont 1-2 évre lőtted be az időtávot? Ha most nem tudod őszintén szeretni önmagad úgy, ahogy vagy, lehet, hogy belemész olyan megoldásokba is, amik hosszú távon nem lesznek túl jók.. 1-2 év alatt félretenni kb. 400,000 Ft-ot ma Magyarországon nem könnyű főiskolásként, rendes főállásból sem könnyű. Persze nem lehetetlen, de "tisztességes" melóból, főleg diákmunkából ez húzós. Szeresd magad úgy, ahogy vagy, ha pedig végképp nem tudsz kibékülni a cicijeiddel, akkor adj magadnak elég időt, lehet, hogy 1-2 év kevés lenne erre.
2014. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes volna adnod egy esélyt a konditeremnek is, súlyzós gyakorlatokkal nagyon szépen lehet fejleszteni a mellizomzatot nőknél, szép, feszes, kerek végeredménnyel. Ha nem a méret a problémád, akkor lehet, hogy ezzel is jó eredményt kaphatnál, érdemes lenne beszélned egy jó személyi edzővel.
2014. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!