Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 17.5 éves lányom nem engedi...

A 17.5 éves lányom nem engedi hogy én vágjam le a körmét. Inkább a barátnője édes anyjához jár aki mani- pedikűrös. Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
17 éves?? Nem értem akkor miért nem a saját körmét vágja... Bár az normális ha azt szeretné hogy mani-pedikűrös csinálja meg mindig a körmét, mert neki mégiscsak több eszköze van hogy minél szebb és ápoltabb legyen a végeredmény. Bár szimpla vágást akkor is érthetetéen számomra miért nem maga csinálja
2016. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen ertheto. En 12 eves korom ota nem engedem, hogy anyu vagja a kormom :)
2016. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 17 évesen szakembernél manikűröztet, nem baj. Az, hogy te akarod vágni a körmét...ott már van gond.
2016. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért akarnád te vágni a 17 éves lányod körmét? Kitörölni is te szoktad neki? Még ha hétévesről beszélnénk... de ő jogilag már majdnem felnőtt, nem is értem, miért nem magának vágja.
2016. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen hadd döntse már el, hogy ki vágja a körmét. Ha van lehetősége szakemberrel csináltatni, az tök jó.

Amúgy ismerősi körünkben van olyan 17 éves fiú, akinek az anyukája vágja a körmét és ezzel el is dicsekszik (anyuka).

2016. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!