Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fogyok folyamatosan?

Miért fogyok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Egy nap alatt szerintem nagyon valtozo a sulyom. 51 voltam reggel amikor semmit nem ettem es delutan voltam 50.6 ugy hogy ettem is es ittam is. Igaz nem olyan sokat de ittam es ettem.


Par napja kicsit felhagytam az egeszseges eletmodommal mert ottalvos

Party volt a baratnomnel es ettem pizzat meg pilotat is. Meg masnap is ettem edesseget mivel vendegsbe mentunk. Kb durvan egy kgt fogyhattam azota. Hogy lehetséges ez?



2016. szept. 19. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, én folyton hízok
2016. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gyors az anyagcsered?
2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanaba egy nap 2szer megyek nagy wcre
2016. szept. 19. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nagyon érdekes hogy naponta hányszor szarsz, komolyan
2016. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért mert hol több hol kevesebb vizet raktároz el a szervezeted, vagy a belekben lerakódott ez meg az, minden nap más... Minek méregeted magad naponta többször is? :D Én ha arrébb rakom a mérleget van hogy 2 kg különbség is előfordul. Sőt olyan is, hogy ráállok és 1 perc múlva megint, és mást mutat, jó az én mérlegem lehet elég szar ahoz képest hogy új :S De ez természetes, a súly változik a nap folyamán, örülj hogy "fogytál" én ennyit 2 hét alatt szoktam :DD
2016. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazából többször is ráálltam ,mert kicsit furcsáltam amit láttam, de ugyanazt mutatta.
2016. szept. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!