Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány parfümöd van általában...

Hány parfümöd van általában egyszerre?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen illatmániás. Pillanatnyilag kb. 7 féle parfümöm van, és már azon gondolkodom, hogy milyen illatot veszek legközelebb. Egyszerűen nem tudom kivárni, hogy elfogyjon egy üveggel, már új illatra vágyok. (mondjuk a mostani 7-hez hozzátartozik, hogy ebből 3-at kaptam, tehát nem igazán az én illataim.

2016. szept. 19. 22:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na ezeket a válaszokat megmutatom a férjemnek :)Persze nevetve, de meg szokta jegyezni, hogy mennyi van. Pedig a válaszok alapján még nincs is olyan sok :)


Nem tudom eldönteni, hogy nem találtam még meg az igazán hozzám illő illatot, vagy mi lehet. Tetszenek az itthon levők, de sokszor ahogy megérzek egy illatot az utcán, már vadászom, hogy mi is lehet az. Mondjuk az kétségtelen, hogy hiába tetszenek, egyiket sem érzem igazán magaménak. Meg ugye ahogy írtátok, időjárástól, hangulattól, öltözettől, alkalomtól, tehát mindentől függ, hogy milyen illathoz van kedvem :)


Köszi a válaszokat.

2016. szept. 20. 20:58
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
1 van, amit 2 éve kaptam... nem igazán használom, utálom az ilyen mű illatokat magamon, meg másokon is. Na meg nem is értem minek veszik az emberek, kikeverni ilyesmit kb 500 ft, de sokan 10ezrekért is megveszik mintha olyan nagy szám lenne.
2016. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!