Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában a férfi és a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfi és a nő egyszerre élvez el szex közben? Vagy hogy az ideális?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 22:57
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
0%
Szerintem az az ideális ha engedély után élvez a nő.
2016. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az azért elég ritka, hogy mindkét fél egyszerre élvezzen el, de egy idő, és sok gyakorlás után lehetséges. Ha már ismeritek egymás minden rezdülését, akkor tudni fogjátok, hogy a másik mikor kerül a csúcs közelébe, és össze tudjátok hangolni. De görcsösen erre hajtani nem kell, ha sikerül, akkor jó, de ha nem, akkor sincs világvége. A lényeg, hogy mindketten élvezzétek.
2016. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Össze lehet hozni, ha már annyira ismeritek egymás testét, rezdülését. Annak idő kell. De, sok nő, többször is elélvez.
2016. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan, de az elég ritkán fordul elő!

De nálam az ideális, amit a mostani pasim csinál, azaz előtte élvezésig nyal, majd amikor szexelünk, elmegyek egyszer, aztán mégegyszer, és akkor jön ő. :)))

2016. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én egyszer se szoktam elélvezni szex közben

28n

2016. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Ha külön megyünk el, akkor jobban tudunk koncentrálni a másik orgazmusának fokozására, vagy elnyújtására. Ha viszont együtt, az egy egészen különleges közös élmény, ami semmi máshoz nem fogható és szerintem minden pár megérdemelné, hogy legalább időnként sikerüljön.

Nekem általában megy, hogy igazodjak a barátnőmhöz, de persze van hogy eljuttatom a csúcsra mondjuk lovaglóban, utána én pedig kutyában élvezek el, nekem az a kedvencem.

26F

2016. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, de tökre nem tervezetten, valahogy így alakult,az a legcsodálatosabb. Utána akartuk mindig, de nem jött össze.
2016. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!