Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít homokóra alaknak?

Mi számít homokóra alaknak?

Figyelt kérdés

Mellbosegem: 80

Mell alatt: 60

Derekam: 56

Csipom: 82-3

Ilketve a mellboseg es a mel alatti kormeret alapjan "hivatalosan" mekkora melltartot kellene hordanom?

(170 cm es 40 kg vagyok)


2016. szept. 20. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már homokórának mondanám, mert a derekad és a mellbőséged aránya pont 0,7 (ezt az értéket tekintik ideálisnak), a derék-csípő meg még alacsonyabb szám.

A melltartóméretednek te magad is utánanézhettél volna, ahogy én látom, neked 60D vagy 60DD kellene elméletben, de saját tapasztalatom, hogy felpróbálni a méreteket többet ér, mint számolgatni össze-vissza.

Btw, elég vékony vagy.

2016. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az erdekes, mert 70B-t hordok :D

Ekkorat is alig talalok, a 60D meg gondolom meg ritkabb

Tudom, nagyon vekony vagyok, pedig eszek rendesen, de nalunk mindenki ilyen vekony volt,, apai es anyai oldalrol is. Sokszor voltam kivizsgalason is, szerencsere nem betegseg miatt vagyok ilyen, egyszeruen genetika. :)

2016. szept. 20. 15:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk melltartonal nalam az is a gond, hogy szeles kosaru kell, mert szeles, az a tipikus "nagyon kerek" melleim vannak es a legtobb nem eleg szeles, vagy kozepen tul nagy a hely a ket kosar kozt es ugy nyom, hogy majd' meghalok, szoval eleg problemas vagyok. Nyilvan, ha markasabbakat hordanek ez megoldhato lenne, illetve biztosan segitenenek az eladok, hogy mely tipusok a megfeleloek nekem, de sajnos nem engedhetek meg magamnak ilyen triumph, intimissimi stb markakat. Ha bar most talan sikerul osztondijat nyernem, de azert azt sem csak melltartoba fektetnem, es valljuk be nem tul nagy osszeg az a havi 8-15000 ft sem.
2016. szept. 20. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

170 cm és 40 kiló???????


Szerintem kórházban kéne lenned. 14 alatti BMI-vel nem sokáig fogsz rohangálni.

2016. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14 alatti bmi-vel rohangalok 17 eve ;)

Kivizsgaltak, a testzsirszazalekom tokeletes, a dokik annyit mondanak, hogy inkabb ilyen legyek, mint kover. :)

Mindig ilyen voltam

Ennek ellenere boldogan eszem a tepertot, a feher kenyeret, porkoltet stb, szoval nem dietazok meg semmi. Anyukam is ilyen volt, szules utan nyomott 42kg-ot. Nagymamam apai oldalrol vilag eleteben nem volt tobb 50 kg-nal, anyai oldalrol papam szinten, pedig ahogy o mondta "en csak akkora kenyeret eszek, amekkora feher szalonnat"

Es mindenki egeszseges:)

2016. szept. 20. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szándékosan lettél ennyi, akkor oké, csak azért jegyeztem meg, mert attól tartottam, hogy te is egy vagy a sok testképzavaros tizenéves közül, akik szándékosan koplalnak, mert ha megütnék az 50 kilót, már túl dagadtnak éreznék magukat.

Egyél továbbra is normálisan, az orvos nyilván jobban tudja, hogy egészséges vagy-e, mint mi.

Első voltam.

2016. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is sertodtem meg, nem vagyok testkepzavaros. Tudom, hogy hiznom kellene. Vilag eletemben ilyen voltam. 2 kiloval szulettem, 6-7 evesen 18 kg voltam, utana sokaig 23-24... szoval mindig is "kis sulyu" voltam.
2016. szept. 20. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Huh, én sem akartalak bántani, bocsi. De ez az arány tényleg nagyon "súlyosnak" tűnt. Én 160 centi magas vagyok, és 46 kiló, és már velem is üvöltözik a család, hogy egészségtelenül sovány vagyok. (Miközben csak vékony és izmos.)
2016. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teny, hogy nagyon sz@rul tud allni egy vastagabb csonto, elevw mas testalkatu lanynak. De en amondo vagyok, hogy az egeszseges kereteken belul, mindenkinek a sajat testalkata all a legjobban.
2016. szept. 20. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És a triglicerided sem magas? Csoda vagy, csajszika, biztos naon imádnak a fiúk.
2016. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!