Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha van felül az...

Titeket zavar ha van felül az első két fog között egy rés?

Figyelt kérdés
Nekem is ilyen a fogam , engem eddig nem zavart de egyik nap beszóltak érte , hogy mennyire hülyén néz ki. Szerintetek??
2015. máj. 16. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nincsenek resek a fogaim kozott.....szoval, nem. :)
2015. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora.
2015. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de szerencsére már nincs. Nagyon utáltam, de láttam már olyat akinek nagyon jól állt. Ha csak egy rosszindulatú beszólás ért akkor biztos nincs komoly gond. :)
2015. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a szomorú a mai világban. Elhitetik veled, hogy az számít, amit mindenki más gondol, olyan vagy, amilyennek ők mondanak. Rávilágítanak nem létező hibákra, amiken aztán rághatod magad. Elárulom, hogy semmi értelme. Nincs tökéletesség, csak az emberek fejében. Nem tudsz mindenkinek megfelelni, és nem is kell, pláne nem akárkiknek.

Szerintünk?? Szerintem azzal foglalkozz inkább, hogy ne hagyd, hogy megfertőzzék ilyen gondolatokkal a fejed.

"engem eddig nem zavart" És most már igen? Butaság.

Egy kis önbizalom-tuning: rengeteg modellnek pont ez a szexepilje. Érezd magad különlegesnek. (Vagy szerezz fogszabályzót, ha vészes, ahogy gondolod.)

2015. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyesen egy ilyen lányt ismerek csak, de az egyik legszebb, akit valaha láttam :) Egyáltalán nem néz ki.
2015. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik:D
2016. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!