Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítást csigával hogy...

Fültágítást csigával hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
szeretném kitágítani a fülem, és azt javasolták csigával csináljam, mert egyszerűbb, de mielőtt belekezdek szeretnék teljesen biztos lenni, meg jól informált:D a csiga tényleg jobb megoldásnak tűnik, ha valóban úgy kell csinálni ahogy elképzelem, hogy időnként húzni kell rajta egy kicsit ahogy tágulgat. gondolom én érzem hogy mikor áll készen a fülem hogy nagyobb legyen, de kb meddig érdemes egy méretnél maradni? nem akarom elsietni, de gondolom 1-2 nap, 1 hét kb:D
2016. szept. 23. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor tágítottam rajta, mikor már 2-3 napja éreztem, hogy okésan van a fülem, nem vérzett, gennyedzett, nem volt érzékeny érintésre, finom húzásra, nem volt piros. Volt, mikor ez az idő 4 nap volt, előfordult, hogy 2,5 hét. De ha nem gyógyult meg teljesen a füled, ne tágítsd tovább, mert felrepedhet, kifordulhat, csak okosan, óvatosan. :)
2016. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!:)
2016. szept. 25. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
ki hogy csinálja, de ha jól csinálod nem kéne gennyedznie vagy véreznie. a csiga ilyen szempontból jobb mert jobban tudod szabályozni. azt mondják 2 hetente kéne feljebbmenni 1-2 mmt attólfügg hogyvan a füled.
2016. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!