Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Help! Körömlakkot hogy szedjem...

Help! Körömlakkot hogy szedjem le? Tegnapi buliban kenték a csajok a körmömre viccből. F

Figyelt kérdés
Ráadásul piros színű, A körömlakklemosó biztos jó lenne, de így nem mehetek le a közértbe.. Már próbáltam mindenhogy de sehogy se jön le. :/
2016. szept. 24. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Körömlakk lemosóval fog csak lejönni. Max ha lekaparod akkor jönne le.
2016. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel kesztyűt :D
2016. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg festék higítóval (nitro higító), vagy lereszeled finom csiszolópapírral. Milyen jó sufni-manikűr ötletem támadnak. :D

Vagy fogsz egy ragtapaszt és ráragasztod a körmödre, mintha elvágtad volna az ujjad végét és így mész boltba.

2016. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sunyi megoldásként jobb, ha csinálsz hozzá egy feltűnő sminket is.Ha szerencséd van lánynak néznek és nem fognak csodálkozni a körmeiden.
2016. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na most lerohantam a boltba, végülis zsebrevágott kézzel gondoltam nem veszik észre.. erre kiderült h nem lehet kapni.. Közbe már bezártak a boltok.. meg így azér csak nem sétálhatom át a várost..


4: Ehh nincs sminkem pedig micsoda jó lenne ha transzinak néznének


3: Hígitó nincs, már többfajta vegyszerrel próbáltam semmivel nem jön le, Próbáltam már lereszelni de no way. Több óra lenne.. 2 körmömről sikerült de így is látszanak rajta a piros foltok. Megszívtam rendesen..

2016. szept. 24. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyuka? Testvér? Jó fej nőnemű barát? Valakinek biztos van.

Esetleg keress otthon alkoholt az is oldja vagy óvatosan reszeld le körömreszelővel.

2016. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj szomszédolni, ha a házban nincs körömlakklemosó. Mondd, hogy anyukádnak kell, ha ciki bevallani. :)
2016. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 M.Kata ***** válasza:
Ne már, simán le lehet kaparni. Persze jobb a körömlakk lemosó, de mivel az nincs, csak kapard le.
2016. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!