Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy Suzuki Ignis mennyire...

Egy Suzuki Ignis mennyire ciki egy 30 éves férfinak nők szemében?

Figyelt kérdés
csak egy gyors közvéleménykutatás, vegyek-e ilyen autót. lenne egy jó alkalmi vétel ebből a típusból.

2016. okt. 3. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit szánalmas vagy!
2016. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. 4 kereke van, gurul,és nem ázik be. Arra,amire kell pont jó. Hagyjuk már ezt a nem bmw-m,audim van -> nincs tököm sztereotípiát.
2016. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kizáró ok, max ha nagyon koszos. Túl régit ne vegyél, mert rámegy a gatyád.
2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésed sokkal cikibb mint egy Ignis. Mind tartalmilag, mint helyesírásilag.
2016. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a piros kéz azért ment, mert kommenteltetek a kérdés megválaszolása nélkül. írd azt, hogy szerinted ciki/nem ciki, de te egy suttyó vagy és ugyanúgy zöld kezet kapsz, mert válaszoltál. :)
2016. okt. 3. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztus van nő akinek ciki ,és van akinek nem.Nekem nem nyom a latban ,hogy milyen kocsija van egy férfinek.Persze szeretem a jó kocsikat ,meg imponál de ebből párválasztási kérdést csinálni?!
2016. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ciki. :D
2016. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogalmam sincs, mennyibe kerül, hogy néz ki, nem szempont. Viszont ha csajozáshoz veszed - szánalom - akkor akiket fel akarsz szedni, azoknak valami menő kell, nem?


Nincs is nőd, de már irányítja az életed.

2016. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Az a ciki, hogy a szépség-divat kategóriában írtad, nem pl a felnőtt párkapcsolatokba, vagy emberek topicba.
2016. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vőlegényemnek kocsija sincs :D. Szóval nekem nem lenne gáz... a gáz autó terén egy sufnituningolt "csoda" vagy egy épp széteső roncs lenne, kb., legalábbis nekem.
2016. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!