Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A SUZUKI Ignis-ben hány km...

A SUZUKI Ignis-ben hány km után illik vezérműszíjat cserélni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem szíjat ,vezérlést illik kompletten cserélni.

Változó de 90 e km-nél már cserélhető a vezérlés ,100e km után pedig már ajánlott ...

2016. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Ignisben lánc van, és gyakorlatilag a motoréval azonos az élettartalma, nem kell cserélni.


"Vezérműtengelyét cserét nem igénylő lánc hajtja, alkatrészárai kedvezőek"

[link]

2016. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Cserét nem igénylő lánc. :D Ez jó, tetszik. A láncot is kell cserélni, csak nincs előírva, hogy mikor. Akkor kell, amikor elkezd csörögni (észre fogod venni).
2016. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor most lánc, vagy szíj van az Ignis-ben? Én el vittem tavaly a szerelőhöz hogy ki kellen cserélni a vezérmű láncot, Ő meg kinevetett, hogy az Ignisben szíj van, és ne izguljak bőven ráér, majdészre veszem...
2016. szept. 26. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Te azt mondtad, hogy vezérműszíjat kell cserélni és azért nevetett ki, mert lánc van benne. :)

Láncot pedig akkor kell cserélni, ha már csörög... az én E36-osomban már 300.000km van és még semmi baja a láncnak... ez változó nagyon. Van ismerősöm akinek már 150.000-nél cserés volt...

2016. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láncos az Ignis. 330 ezernél járok, és még a gyári van benne. Nem volt cserélve.
2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha annyira szeretnéd cserélni, akkor tölsd fel kevésbé sürübb olajjal a motort mondjuk 10W40-es olajjal mindig! :D
2022. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!