Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bedagadt a fülem a fültágítástól?

Bedagadt a fülem a fültágítástól?

Figyelt kérdés
Na, az a problémám, hogy eddig egyszer volt a fülemben fültágító. Az is csiga. Most eljutottam kilencig mindenféle dolgokkal, és beletettem egy fém tágítót. Nem csavarosat, hanem ilyen kiszélesedőt. Most rádagadt, tudom, hogy ez normális, de felek, hogy nem tudom kivenni, mert kívül széles, és nem lehet összenyomni. Ki fog jönni vagy nem? Esetleg, ha nem, akkor hogyan szedjem ki? Normális válaszokat, kérlek titeket. Előre is köszönöm.

2016. okt. 4. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha bedagadt, akkor nem fogod tudni kivenni, de az gyógyul, megnyugszik magától és visszamegy eredeti állapotába. akkor majd ki fogod tudni venni, ne aggódj. addig meg hagyd benn
2016. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Így van, majd szépen megnyugszik és ki fogod tudni venni, rugalmas lesz annyira. Addig ne piszkáld, csak óvatosan forgasd. Ha valamiért kiakarod cibálni mégis, testápolót egy tonnát ha rányomsz, ki tudod csúsztatni.
2016. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A forgatást úgy értem, hogy alkohollal alaposan kend le, és a forgatással beletörlöd az alkoholt tulajdonképpen a lyukba. Így tud gyorsabban gyógyulni!
2016. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hat akkor is, ha kivulrol szelesebb, es a lyuk csak akkora, amekkora a "teste".
2016. okt. 5. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi képpen ne használj alkoholt. Vegyél rá tetrán kenőcsöt vagy csak szimpla testápolóval kend. Nekem az alkoholtol annyira begyulladt meg kisbesedett h. Megértem kenegetni normális cuccokal. De már rég óta 10es s semmi problémám.
2016. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megoldódott, másnap lement a daganat, és két nap múlva kitudtam venni. c:
2016. okt. 10. 21:06
 7/7 anonim válasza:
Nekem meg pont, hogy az alkohol tette rendbe a fülemet. És azóta is 3-4 naponta kiszedem és fertőtlenítem, tisztítom, a fülem és a tágítót is, ha nem teszem akkor begyullad pedig évek óta van már tágítóm!
2016. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!