Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus első piercingnek?

Kiszsiráf4 kérdése:

Tragus első piercingnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy piercinget a fülembe Egy tragust. nagyon fáj? (nem valami magas a fájdalom küszöböm xD) és ezt lövik vagy szúrják? És valami általános tapasztalatot ír nekem valaki? Köszönöm előre is :)

2016. okt. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, előtte úgyis fagyasztó sprayt fújnak rá. Nekem pisztollyal lőtték, szóval a hangja sokkal jobban irritált, mint maga a fájdalom. Első pár napban a másik füleden aludj, szúrás/lövés után finoman "piszkálgasd", forgasd az ékszert a füledben, hogy ne gyulladjon be.
2016. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm válaszod :) és utána nem fáj? Mármint mikor már belőtte?
2016. okt. 7. 06:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy, porcszövetbe semmiképp se lövetünk!!!

Szóval szúrasd. Igen fáj, de a testékszernek a vele járója a fájdalom is. De a gyógyulási idő alatti fájdalom rosszabb ;)

Amúgy elsőnek orr ékszer ami legegyszerűbb. Persze a sima fülbevaló még egyszerűbb. De el lehet akármivel kezdeni, akár intim ékszerrel is. Annyira fáj, mint egy vérvétel és kevésbé, mint egy injekció izomba (kar, comb, popsi.).

Ki lehet bírni bőven. Csak egyél előtte és vigyél magaddal cukros folyadékot, illetve készülj fel, hogy előre beszéld le a testékszerezővel, hogy mivel kell ápolnod, mert nem olyan könnyű mondjuk octeniseptet venni, mert általában a patikákban hiánytermék.

2016. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne nekem mondd. Nekem faluhelyen azzal lőtték és semmi bajom nem lett tőle.

Én Betadinnal kentem, AloeFirst is jó rá, lényeg, hogy le legyen fertőtlenítve. Nem fáj max egy 5-10 percig, de ha nehezen viseled akkor borogasd hideg vízzel.

2016. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor inkább átszuratom. Már egyébként van egy fülcimpámban 2 fülbevaló de azt nem tekintem piercingnekxd és egyébként gyógyszertári alkohol nem jó rá? Én a második fülbevalómnál azzal kenegettem
2016. okt. 7. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Patikai alkohol max 70%-os, amire sajnos a bacik egy része már rég reziztens. Gyakorlatilag ékszert tisztítani csere előtt nagyon jó, vagy szúrásnál a felületet fertőtleníteni. Kezelésre nem annyira. Én octenisept-et ajánlom, abból akár 1 litereset is vehetsz, mert rengeteg másra is jó (pattanásos arcbőrtől kezdve a sebek kezelésére, fertőtleníteni bizonyos dolgokat...stb.). Persze van, aki betadin párti, az is jó, de mivel nyomot hagy így fura. Kodan még, amit szoktak ajánlani, azzal is az a baj, mint az alkohollal. Szárít, de nagyon.
2016. okt. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :)
2016. okt. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!