Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 év alatti fiúk! Mi az...

18 év alatti fiúk! Mi az amivel egy lány felkeltheti a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

És mi az ami egyből megfog egy lányban? Mi az amivel egy lány felkelti az érdeklődéseteket?

Akár külső belső tulajdonságot is írhattok.

A normális válaszokat köszönöm!



2016. okt. 7. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

a szemei külsőleg.

belsőleg az hogy mennyire szellemes, okos, mennyire szabatosan fejti ki a gondolatait. stb.

2016. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom talan a szeme :D


17F

2016. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ha mondjuk nem ismeritek akkor mit kéne csinálnia ami felkeltené a figyelmeteket?
2016. okt. 7. 22:00
 4/10 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2016. okt. 7. 22:01
 5/10 anonim válasza:
ha túl feltűnően hívod fel magadra a figyelmet, elriaszthatod, szóval szinte kár vesződni a pasival ha nem érdekled amúgy
2016. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legtöbb pasas a szemet nézi és a túlzott smink visszataszítja az értelmes srácokat/pasikat, mivel elfedi a valódi dolgokat.


A tömött mellűeket se szeretik, volt már olyan haverom, aki randin elküldte a csajt, mossa le a sminket.

De volt olyan is, aki egy nagy csalódás után a csaj melltartóját is lecsekkolja xD és igaza van: Akármennyire perverz dolognak tűnik, de hónalj felől lecsekkolja a csaj melltartója tömését. Jó ideje nem láttam, de kinézem belőle, csinálja még xD


Kijött s randizgatott egy csajjal aztán ágyra került a sor... Mindenki azt hitte nagy mellű és a 2tenyeres helyett szúnyogcsípésekkel találkozott csori xD


Amúgy ennyiből a pasik is tömhetnék a szerszámot.


Szval ha randira mész adjad önmagad, mert ha oda kerül a sor hogy összejöttök úgyis látni fog minden cicoma nélkül.

23-N

2016. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány mosolya nagyon fel tudja kelteni a figyelmemet. :)
2016. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2016. okt. 8. 12:15
 9/10 anonim válasza:

mosoly

szeme

én bírom a hosszú hajat :)

2016. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem személy szerint a nyomulósabb csajszik jönnek be ;) legyen kirartó, vicces és bevállalós meg persze csinos 17/
2017. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!