Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek milyen testalkatú...

Fiúk, nektek milyen testalkatú lány jön be? És milyen ruhájú lányokat néztek meg? Mi az ami felkelti a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok, mert elég átlagos súlyú vagyok. Most szeretnék fogyni, és megváltozni.

16 vagyok, és írjatok kort is!


2009. dec. 14. 15:20
 1/5 anonim válasza:
62%
Szerintem amejikj lány vékony az csúhhnya :D de ne is legyenduci szóval gey kis "fölösleg" legyen rajta:D mert ha nagyon vékony se melle se segge szóval légy kicsit duci de ne nagyon:D
2009. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Uram atyám, első hozzászóló! Tanulj már meg írni! Jesszus..

Kérdező: szerintem ha átlagos vagy, akkor még ne kezd el kínozni magad fogyózással. Az átlagosból lehet nagyon jót kihozni, csak meg kell tanulni mi előnyös és mi nem. És ha lefogysz, megy minden..mell, fenék..az meg nem lenne jó,ha tök lapos lennél, szerintem nem örülnél neki. Ha kövér lennél,még azt mondanám,ok, de így ne kínozd magad.

2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 21/L (átlagos súllyal) :)
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mit nem adnék ha átlagos testalkatú lehetnék.....

örülj neki h zörögnek a csontjaid....

nem győzök hízókúrázni(egyelőre sikertelenül)..;(

ja...bocsi h válaszoltam

16/L

2009. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*nem zörögnek
2009. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!