Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hová néz ki a...

Szerintetek hová néz ki a legjobban egy idézet-tetoválás? 15 szó, + a szerző monogramja.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem csukló körül vagy akár a gerinc vonalán:)

de ha pasi vagy akkor nyaknál:Dsztem...

2010. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csuklóra nekem is nagyon tetszik, csak munkavállalás miatt oda inkább nem... =( pedig ott tleg nagyon jó lenne... Felkar belső részéről mit gondolsz? Vagy oldalt csípőre(köldökkel egy magasságban)?
2010. ápr. 25. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Köldöknél még jól néz ki:)de akár a bokád köré is lehetne:)
2010. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Felkar belső részénél is jó, de a csukló,boka sztem a legjobb hely:)

ugye a munkád miatt nem lehet,ezért én a bokát tudom ajánlani sztem ott is nagyon szép:)

2010. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve a tetoválásnak, de derékon el tudnám képzelni. Még esetleg vállon. Egyébként milyen idézetről van szó? Kitől?
2010. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a boka körül tetszene nekem, a váll se rossz, meg a csukló is nagyon jó lenne, csak hát mondtad h oda nem.. szóval szerintem akkor boka köré :)
2010. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen idézetet akarsz magadra tetoválni (:?
2010. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rögtön a felkar belső részére gondoltam, ott a legjobb, csak ott nagyon fáj is : D De valamit valamiért..
2010. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a hátadra, fent, a nyaki csigolya alá...válltól-vállig, ha addigra ellene húzva és nem néz ki böszmén =)
2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg oda a csípődre ahol Rihannának van:

[link]

Itt tuti nem veszi észre senki, és szerintem elég diszkrét. Esetleg ha egy kicsít stírás a bőr akkor nem bisztos h ez a legjobb választás , de szerintem nagyon jól néz ott ki.

2010. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!